Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, august 21, 2008

Lugu sellest, kuidas kops üle maksa läks ja üle pika aja tuli blogisse üks sissekanne teha

20 aastat 1988. aasta öölaulupeost! Märkamisaeg! Olin kohal (siis ja praegu)! Oli tore! Oli jälle eestlase tunne :)) Meid on vähe, aga, kurat, terve lauluväljak oli ikka meid täis ja see oli võimas!

ja samal ajal üks paksmagu tekitab sellist teksti:

http://oolaulupidu.postimees.ee/?id=28008
Savisaar ise öölaulupeole ei läinud ning oma otsust ei kahetse. «Need, kes kohal käisid, pigem kurdavad, et ega suurt midagi näha ja kuulda ei olnud,» seletas ta.
http://oolaulupidu.postimees.ee/?id=27757

Ärkamisaja suurkuju ja praegune Tallinna linnapea Edgar Savisaar ei lähe öölaulupeole ning peab ürituse korraldamist liiga kulukaks.

«Ühelt poolt on ilus, et Ansipi valitsus on asunud Rahvarinde ideest kantud üritusi meenutama, aga see, et nad selleks kulutavad neli miljonit krooni, on minu arvates küll liialdus. Eriti praeguses riigi majandusolukorras,» arvab omal ajal laulvat revolutsiooni juhtinud Savisaar ning lisab, et teda ei ole täna õhtul linnas, et öölaulupeole minna, kirjutas SL Õhtuleht.

Savisaar märgib, et tal oleks väga kahju, kui öölaulupeo idee lörtsitakse ära, et päevapoliitikat upitada.

«Aga mõned inimesed kahtlemata seda tahavad ja nende käes on Eestis võim,» vihjab ta sellele, et kohalikud võimuliidrid üritavad öölaulupidu Gruusiaga siduda.

http://oolaulupidu.postimees.ee/?id=27984

Televiisorist öölaulupidu vaadanud Tallinna linnapea Edgar Savisaare meelest oleks võinud laulupeol dünaamikat rohkem olla.
«Muidugi, ma ütleks, et hoogu oli vähe. Hoogu oleks võinud rohkem olla, dünaamikat oleks võinud rohkem olla. Kuidagi uimased oldi.»

Savisaare sõnul ei läinud ta lauluväljakule kohale, sest on 20 aastat tagasi juba käinud öölaulupeol.

«Ma olen neid asju näinud originaalis ja nad on unikaalsed,» märkis Tallinna linnapea. «Ma ei arva, et kordumisega saab parema tulemuse. Ei saa.»

Ivo Linna aga kinnitas, et tal oli eile sama tunne, mis 20 aastat tagasi.

«Me pärast esinemist rääkisime omavahel juttu ja me leidsime, et see tunne on täiesti nagu 20 aastat tagasi,» ütles Ivo Linna. «See on nii uskumatu õhtu olnud, et mul pole sõnu...»

Eilsel öölaulupeol osales hinnanguliselt 70 000 inimest.

http://savisaar.blogspot.com/2008/08/edgar-savisaar-keda-ei-mrgatud-mida-ei.html
Toomas Hendrik Ilvese kõnest öisel kontserdil Tallinna Lauluväljakul jäi mulle meelde kinnitus, et rahvana peame me olema enese vastu ausad. Küllap pidas president silmas, et me ei tohi oma probleeme maha salata, ega teha head nägu halva mängu juures. Ilves on varemgi välja öelnud reformistidele ja nende satelliitidele ebamugavaid tõdesid. Mõtlesin, mida võis ta seekord silmas pidada. Ilmselt seda, kuidas me tegelikult jõudsime praegusesse majanduskriisi ning kuidas Ansip pikka aega lollitas rahvast juttudega Euroopa viie rikkama riigi hulka jõudmisest. Sellega andis ta inimestele valesid signaale ja õhutas jätkama mõtlematut tarbimispidu. Niisiis, küllap pidas Ilves silmas kriitilist seisu majanduses, mis nüüd teeb kõigile muret.
...
Keskerakonna Noortekogu jagas sellel üritusel inimestele laiali 10 000 Rahvarinde ja Tallinna logoga õhupalli ning 5000 väikest lippu.
(viimast tsitaati soovitaksin võrrelda ühe eelpool oleva tsitaadiga, mis pajatab sellest, kuidas Vana Paks arvab, et jõle halb on, kui mingid poliitilised jõud hakkavad seda sündmust oma päevapoliitikaks ära kasutama. Normaalne skisofreeniline vana.)


Ole,

kurat,

vait,

raisk!!

Sildid: , , , , ,

2 Comments:

 • At 22/8/08 09:33, Anonymous Anonüümne said…

  noororav on lolliks läinud oma kirjutisega siin...

   
 • At 31/3/15 20:00, Blogger Micro Finance said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home