Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, mai 01, 2007

Savikas ajab juba südant pahaks

Postimees: Edgar Savisaar: Venemaa hoiab Ansipit üleval
Savisaare hinnangul on Ansipi viga selles, et tema suudab pidada vaid monoloogi ja reformierakondlased irvitavad, et Tallinna linnavalitsus tahab ümarlauda kokku kutsuda. Tallinna linnapea rõhutas, et tema selliseid üritusi ei alahindaks, sest varasemad ümarlauad on häid tulemusi andnud.
Milliseid tulemusi??? Kas see oli mingi peen eneseirooniline nali?
«Minu eesmärk on mitte lasta lõhestada Eestit. Ma usun, et see, et Keskerakonnal on toetajaid nii eestlaste ja venelaste seas annab meile ja mulle praegu võimaluse leevendada pingeid selliselt, et see kummagi poole mõõdukat enamust ei solva,» selgitas ta. «Lepin sellega, et mõlema poole radikaalidele – nii eesti kui vene marurahvuslastele minu seisukohad ei meeldi.»
ja endiselt viitan Oja-Petsi räägitud anekdoodile tsirkuseartistist.

Muideks... kas peale Savisaare on veel keegi Masendavast Parteist seoses vandaalitsemisega sõna võtnud? Selge see, et Masendav Partei ongi valdavas osas ühe mehe show, aga siiski... Kas keegi on Suurt Juhti tema sõnavõttudes toetanud? Sest mulle jääb mulje, et mees paneb üksinda segast ja kõik vahivad häbelikult lakke, vilistavad midagi suvalist ning teevad kramplikult nägu, et nad ei näe, ei kuule, ei tea midagi, mis Savisaar avalikkuses seletab.

Sildid: , ,

3 Comments:

 • At 1/5/07 14:27, Blogger Tiiu said…

  Sinust on lihtsalt kahju, manipuleeritav.

   
 • At 2/5/07 17:28, Blogger v. said…

  Ähmaselt nagu meenub, et Mailis Reps on rääkinud sellest, et haridussüsteemi süü pole see, et õpetajad koolist klassi kaasa võtsid ja Riigikogu ette meelt avaldama läksid...

   
 • At 31/3/15 20:02, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home