Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, mai 01, 2007

Pronkssõdur kui skulptuur

Vaatan siin pilte Pronkssõdurist tema uuel asukohal ja... teate... minu meelest väga ok kuju on kohe täitsa! Ja ilma selle koletusliku paekiviseinata mõjub emotsionaalselt hoopis võimsamanagi. Näeb välja just selline, nagu see sõjas langenute mälestusmärgina on mõeldudki. Tõsine sõjamees, veidi tahumatu olekuga ja üksikuna keset platsi/sõjas langenute kaaslaste haual. Ilus.
Jah, NLiidu atribuutika on küljes jne... aga no kuulge. Mu vanaisa sõdis ka olude sunnil punaste poolel ja sai Velikije Luki all õlast korralikult haavata. Õnneks jäi ellu. Aga nendele Eesti meestele, kes punaste poolel langesid, olen ma küll valmis Filtri tee kalmistule kuju juurde lilli viima. Ka punaste nelkide kõrvale, mis on sinna võibolla mingil muul ajendil viidud. Jama ainult, et see sein ka on lubatud tagasi laduda. Poleks vaja. Ilma seinata on oluliselt ilusam.

Sildid:

3 Comments:

 • At 1/5/07 05:51, Anonymous Anonüümne said…

  tegin sama tähelepaneku

   
 • At 1/5/07 10:15, Blogger Redfox said…

  jah, ega kunstiteosed pole süüdi et ebaintelligentsed ja šovinistlikud inimesed neid sildistavad ja oma üleoleku näitamiseks kasutavad. ega see ainult tolle teosega toimu, see toimub kunstiga kogu aeg, ja ma ei tea millal me üldse pääseme põhimõttest et kunst peab kandma kas võimuolija, lihtsalt Kõva Mehe või rahakotiraudade pitserit. Millal inimesed lasevad kunstiteosed oma orjusest vabaks.
  mul on ka kahju et ta üldse peab mundirt kandma ja jõllitama neid pundunud nägudega tegelasi, kes seal nelkidega halisevad. äkki ta tahaks natukeseks vihmamantlit ja kõvakübarat ja läheks Sabrinaga laeva peale sõitma. kas poleks tore paigutada pronkssõduri taha salaja mingi diktofon, ja kui mõni venelane tuleb Rossija karjuma siis pronkssõdur ütleb "Jätke mind rahule, sunnikud! Mine, luuser, künna põldu!"

   
 • At 31/3/15 20:00, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home