Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

pühapäev, mai 06, 2007

Iga valge lill loeb!

Valge tulpÜleskutse koduleht: http://whitetulips2007.blogspot.com/

Postimees: Üleskutse: eestlased ja venelased kinkigu üksteisele valgeid tulpe

Internetis ja SMS-sõnumite teel leviv üleskutse kutsub eestlasi ja venelasi üles viima vastastikku tähtsatesse kohtadesse valgeid tulpe, et demonstreerida Eestis elavate inimeste ühist tulevikku ning omavahelist head läbisaamist.

Üleskutses öeldakse, et Eestis elavate inimeste minevik on erinev, kuid tulevik ühine. «Me ei usu seda juttu, et eestlased ja venelased ei või omavahel läbi saada. Me ei taha vihata!» seisab pöördumises.

Seetõttu tehakse ettepanek viia vastastikku tähtsatesse kohtadesse valgeid tulpe, või kui neid saada pole, siis teisi valgeid lilli, nelke, roose või kasvõi lumikellukesi. «Iga valge lill loeb! Igas lillepoes on valgeid lilli!» seisab üleskutses.

Sildid: ,

1 Comments:

 • At 31/3/15 20:01, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home