Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, mai 02, 2007

Homsed uudised Venemaal

Postimees: Moskvas rünnati Rootsi suursaadiku autot
Rootsi Moskva saatkonna esimene sekretär Christina Johannesson rääkis uudisteagentuurile TT, et suursaadik Molander oli lahkumas Eesti saatkonnast, kui tema autot ründas rahvahulk.
Peaminister Fredrik Reinfeld ütles TT-le, et vahejuhtum oli väga tõsine ja seda ei saa aktsepteerida. Valitsusjuht kinnitas taas Rootsi toetust Eesti valitsusele.
Homne uudis Vene meedias:
Duuma eesistuja: Eesti fašistlik luureorganisatsioon korraldas eile Eesti Moskva saatkonna juures provokatsiooni, kehastudes rahumeelseteks meeleavaldajateks, et siis hetk hiljem provokatiivselt Rootsi suursaadiku autot rünnata. Rootsi suursaadik pääses tänu miilitsavõimude erakordselt kiirele ning ennastohverdavale tegevusele suuremate vigastusteta. Kõigile on teada, et Ansipi fašistliku valitsuse eesmärgiks antud provokatsiooni teostamisel oli alatute võtetega võita Rootsi Kuningriigi toetus massilises laimusõjas Venemaa vastu. Kõigile on aga selge, et taoline tegevus ei kanna vilja, kuna rahvusvaheline üldsus mõistab, et meie noored meeleavaldajad ei käitu agressiivselt ega tuleks mõttelegi rünnata Eesti või Rootsi saadikut. Vastav käitumine on ilmselgelt teostatud fašistliku Eesti luurajate poolt, et jätta muljet meie tublidest noortest kui märatsevatest huligaanidest. Sama taktikat kasutas Ansip ka Eestis nn "märatsemiste" ajal, kus ainsateks kurjategijateks olid selle sama organisatsiooni maskeerunud liikmed. Taolises olukorras jääb ainult jätkata nõudmistega, et Ansip peab Eesti valitsusest lahkuma, et läbi saaks viia tõeliselt demokraatlikud uued valimised, kus seniste kuritegelike nn "parempoolsete" fašistlike jõudude osalemine oleks keelatud.

Sildid: , ,

1 Comments:

 • At 31/3/15 20:01, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home