Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, mai 02, 2007

Desertöörile desertööri palk!

Postimees: Küberrünnakud muutsid Savisaare murelikuks

Viimastel päevadel on Venemaalt tulnud küberrünnakute sihtmärgiks olnud valitsusasutuste koduleheküljed, kuid ka näiteks Postimehe kodulehekülg. Savisaar kinnitas, et Eesti politsei peab korrarikkujad välja selgitama – ükskõik kust need rünnakud tulid. Samas lisas Tallinna linnapea, et sarnane sõim on mõnikord tulnud ka Eesti ministeeriumitest ja mõned sõimlejad on ka vahele jäänud.
Eesti on täna olukorras, kus Venemaa teostab Eesti välisministeeriumi sõnul sisuliselt sõjategevust Eesti infrastruktuuri vastu (arvutivõrkude kasutuskõlbmatuks muutmine nende kuritahtliku ummistamise kaudu), rääkimata otsesest füüsilisest rünnakust Eesti suursaadiku vastu Moskvas, mida kohalikud võimud küll takistasid, kuid ei teinud ühtki konkreetset sammu, et konflikti taolist eskaleerumist ära hoida. Ja Savisaarel jätkub jultumust võrrelda seda olukorda mõne üksiku sõimukommentaariga, mida mõni üksik Eesti ametnik on kunagi kuskil delfi-suguse peldiku seina peale kritseldanud.

Postimees: Pöördumine ELi poole hämmastas Savisaart
Tallinna linnapea Edgar Savisaare arvates oli välisminister Urmas Paeti pöördumine Euroopa Liidu poole igati asjakohane, kuid avaldas samas hämmastust, et varem siseasjaks peetu viidi nüüd rahvusvahelisele tasandile.
Savisaar avaldas linnavalitsuse pressikonverentsil hämmastust, miks Eesti valitsus, kes pidas siin toimuvat Eesti siseasjaks, nüüd ootamatult on otsustanud pronkssõduri küsimuse rahvusvahelisele areenile tuua. «Kuid ma ei eita kumbagi lähenemisviisi,» lisas ta.
No mida Sa siis seletad, kui Sul oma seisukohta pole, selgrootu limukas?! Ja ära tee nägu, et Sa ei saa aru, et pronkssõduri teisaldamine oli ja on siiani Eesti siseasi, kui aga Venemaa riiklikul tasandil ründab Eestit selle tõttu, siis see RÜNDAMINE on juba rahvusvaheline probleem!

See mees on kas täiesti küündimatult loll või täiesti küündimatult silmakirjalik värdjas. Kumb teile Tallinna linnapeana rohkem meeldib?

Sildid: , ,

1 Comments:

 • At 31/3/15 20:02, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home