Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, aprill 28, 2007

Savisaar on end lõpuni paljastanud!

Oli mõte, et pole juba tükimal ajal blogeerinud, et ei hakka ka praegu pihta. Jah, Tallinna kesklinnas käivad lahingud, mida tarka mul ikka on lisada? Kõik näevad, kõik teavad, kõigil on mingi oma seletus ja käsitlus sellest, mis siin ikka jahuda.

Aga siis hakkas tulema:
Savisaar teatas Ansipile linnale tekitatud 50-miljonilisest kahjust (Postimees)
Savisaar: kas see oligi «kõigi auavaldustega» ära viimine (Postimees)
Savisaar: ma olen rohkem eestlane kui Ansip või Ligi (Postimees)

Trikimehe trikid (Savipaksu blogi)
Edgar Savisaar: Ehk aitab, Ansip? (Savipaksu blogi)


Ei saa mitte vaiki olla sellise kõrvupimestava lolluse ees!
(märkusena: kas pole mitte tore, kuidas väidetava Savietsu ENDA kirjutatud blogis ilutsevad pealkirjad stiilis "Edgar Savisaar: kõik teised on lollid!" Ma arvan, et kui mul kunagi peaks blogimise isu suuremalt tagasi tulema, siis hakkate ka nägema pealkirju a la "Arrowheader: Savisaar on loll". Tundub kuidagi erudeeritum ja muidu soliidsem, kui sind ikkagi tsiteeritakse. See, et tsiteerija oled väidetavalt sina ise... noh, see ei loe)

Olukorras, kus oleks vaja üles näidata poliitilist solidaarsust ning tõelist riigimehelikkust sellega, et kutsutakse rahvast üles jääma rahulikuks ja mitte alluma provokatsioonidele, on vana värd asunud hoopiski valitsust ning seeläbi ka politseid süüdistama öistes vandaalitsemistes!!! Justkui polegi süüdi mitte see kuritegelik kamp, mis aknaid lõhkus ja politsenikke ründas, vaid hoopis Eesti Vabariigi Valitsus! Sellist taset poleks isegi Savipaksult oodanud. Kui eksisteerib poliitik, kelle kohta ei saa isegi relva ähvardusel öelda "riigimehelik", siis selleks on vaieldamatult Vana Paks. Selge on, et just Masendav Partei on olnud see, mis on Eesti erakondadest kõige rohkem venelaste toetust saanud. Siin oli nüüd koht, kus Saviets oleks saanud seda EESTI RIIGI heaolu nimel ära kasutada ja kutsuda venelasi üles rahule ning meie riigi hoidmisele. Selle asemel nägi Savipaks ainult võimalust, kus erakondlikku profiiti lõigata ning eestlust jalge alla trampides läkski ta kohe valitsuse kritiseerimisele ja läbi vastandumise enda isiku upitamisele. Savipaks lasi mööda harukordse võimaluse etendada ühiskonda ühendava riigimehe rolli.

Seda, kuiväga sarnaneb Savietsu retoorika demagoogilisele Venemaa poliitiliste "arvamusliidrite" omale ja kuivõrd samamoodi sisaldavad tema sõnavõtud desinformatsiooni ning provokatiivseid hoiakuid ning üldistusi, ma ei hakka siin isegi analüüsima.

Normaalsed inimesed pole muidugi kunagi Masendavasse Parteisse astunudki, aga veidigi ajutegevust meenutavat organismitalitlust omavad indiviidid astuvad nüüd küll sealt välja.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home