Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, jaanuar 02, 2007

Tainas Tembutab Taas...

Postimees kirjutas üleeila (31.12.2006 - ahjaa... äpi njuu jeee!!!):
Eesti ajaveebide pidajad seostasid Jüri Ratase «tainaga»
31.12.2006 18:32
Aivar Õepa, PM online

Eesti blogide ehk ajaveebide pidajad seostasid Tallinna linnapea Jüri Ratase interneti otsingumootorites sõnaga «tainas».

Sisestades Google'i otsingusse sõna «tainas», tuleb esimese vastena viide Jüri Ratase leheküljele Tallinna linna ametlikul koduleheküljel.

Kampaania algatati pärast Jüri ja tema isa Rein Ratase reklaamüritust, piltide ja jõulutervitusega piparkoogitaigna jagamist 17. detsembril.

Blogidesse lisati sõnaga «tainas» seoses link Jüri Ratase leheküljele, kasutades ära otsingumootorite loogikat: mida rohkem on üks link sõnaga seotud, seda kõrgemal kohal see link seda sõna otsides nähtavale tuleb.

Vahepeal tõstsid Tallinna veebikülje haldajad Jüri Ratase pildi teisele aadressile, kuid ajaveebnikud sättisid oma lingid samuti ümber.

Varem on blogijad seostanud Jüri Rattaga sõna «abiratas», Keskerakonnaga sõna «masendav» ja Rahvaliiduga «kohutav».
(Artiklis olevad lingid lisatud minu poolt hiljem.)
nojah... suurest edevusest pean linkima siinse blogi ühele sissekandele.

Postimees kirjutas täna (02.01.2006):
Linnapea lehekülg põikleb blogijate eest
02.01.2007 20:25
Aivar Õepa, PM online

Tallinna linnapea Jüri Ratase veebileht linna koduleheküljel liikus teisele aadressile, sest eelmise aadressi olid eesti blogijad seostanud otsingumootorites sõnadega «abiratas» ja «tainas».

Mullu aprillist alates põgeneb Jüri Ratase internetileht veebipäevikupidajate eest juba kolmandat korda. Kõigepealt aadressil http://www.tallinn.ee/est/g764/ asunud leht kolis aprillis aadressile http://www.tallinn.ee/est/g3659 , detsembri keskel aadressile http://www.tallinn.ee/est/g3787/ ning aastavahetusel aadressile http://www.tallinn.ee/est/g3796/.

Jüri Ratas ütles Postimees Online'le, et ta ise ei ole kodulehe liikumisest teadlik.

Linnapea sõnul ei tunne ta end häiritud blogipidajate seostamiskatsetest. «Kui keegi tunneb, et suudab sellega muuta Eesti elu paremaks, siis soovin talle jõudu ja head uut, 2007. aastat!» ütles Ratas.

Sõnaga «tainas» seostamise teenis Jüri Ratas bloogipidajate arvates sellega, et jagas enne jõule Tallinnas isa Rein Ratasega laiali oma piltidega piparkoogitainast.
(Artiklis olevad lingid lisatud minu poolt hiljem.)
Nojah, mis ma oskan kosta. Nõrk teema, tainas, nõrk. Muidugi see on kena, et Sa midagi ise ARVAD, pärast seda, kui ajakirjandus on juba pikalt ja laialt lahti seletanud, millest see tainasele viitamine on tulnud.

Samal teemal:
Leheneeger: Argpüks Abiratas veeres jälle edasi :-)
Aarne: Abiratas jälle jooksus


P.S. Arvestades selliseid arenguid, millistele märksõnadele teete teie panuse, mis "juhuslikult" levima mingi aja pärast hakkavad? Mina teen panuse väljendile "Reform on nõme!" (point ja idee).

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home