Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, jaanuar 13, 2007

Sakala leping

Postimees kirjutab:
Sakala leping jätaks praeguse maja alles
Riigi ja erafirma Uus Sakala vahel sõlmitud hoonestusõiguse lepingu järgi tuleb olemasolev Sakala keskus renoveerida ja see heas korras hoida ning praegusele hoonele juurdeehitis rajada.
---
Kultuuriminister Raivo Palmaru on avalikkuses mitu korda kinnitanud, et Sakala keskuse saatus otsustati 2003. aasta lepinguga. Eile ei soostunud aga minister andma hinnangut sellele, kas lepingus olevad punktid lubavad vaid olemasolevat keskust renoveerida või võib lepingu järgi ka maja lammutada.
---
«Kultuuriministril olid ilmselt põhjused, mille tõttu ta lepingut nii hoolikalt varjas,» märkis Vaher. «Võimalik, et üks neist põhjustest oligi see, et ta on kogu aeg väitnud, nagu oleks lammutamine paratamatu.»
krt, see asi pole isegi jokk enam. Lepingus on kirjas, et tuleb renoveerida, Palmaru aga kargab jalalt-jalale nagu köster ja seletab, et tema ei tea midagi, tema oli sel ajal hoopis teises kohas, kui kõike otsustati ja leping käsib hoone maha tõmmata. Vassimine on võtnud uusi mõõtmeid. Tuleb taaskord tõdeda: "Kesikud ei eksi. Kesikud ei vastuta. Kesikud lihtsalt on." 2006 (c) Sten

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home