Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, jaanuar 13, 2007

K-masendavate seltskond pole venemeelne!

Raiuge see endale pähe! K-masendav erakond EI LÄHTU oma otsustes Venemaa huvidest! Kui Postimees midagi muud kirjutab, siis ümisege endamisi mantrat "Kusagil struktuurides on kallutatud jõud" (sõnad: Villu "kohutav" Reiljan, viis T. Gilkyson, R. Dehr, F. Miller)
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna Kadriorus alla otsusele kuulutada välja riigikogus eile vastu võetud sõjahaudade kaitse seadus.
Eile riigikogus 66 poolthäälega vastu võetud seadus annab aluse Tõnismäelt pronkssõduri eemaldamiseks.
Seadust toetasid Reformierakonna, Isamaa ja Res Publica Liidu ning Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liikmed, vastu hääletas kuus keskerakondlast.
Samas tuleb mainida, et hääletusstatistika selle eelnõu juures oli veidi huvitavam (vt hääletustulemused Riigikogu kodulehel):
IRL: 29st kohalviibinud saadikust hääletas eelnõu poolt 29 (100%);
Reform: 17st kohalviibinud saadikust hääletas eelnõu poolt 15 (88%), 2 vene nimega saadikut jätsid hääletamata (Tatjana Muravjova, Sergei Ivanov);
SDE: 6st kohalviibinud saadikust hääletas eelnõu poolt 5 (83%), 1 jättis hääletamata.
Masendav: 20st kohalviibinud saadikust hääletas eelnõu poolt 9 (45%), 6 hääletas vastu, 5 jätsid hääletamata.
Kohutav:
9st kohalviibinud saadikust hääletas eelnõu poolt 2 (22%), 7 jätsid hääletamata;

Kiiranalüüsi põhjal võiks öelda, et masendav-erakond käitus valimisi silmas pidades kõige nutikamalt. Eestikeelsetele ja/või -meelsetele valijatele saab presenteerida poolthääletanuid, venekeelsetele ja/või -meelsetele valijatele aga vastuhääletanuid. Iseenesest väga kaval. Umbes sama, kui see, et seal, kus vaja, figureerivad masendav-erakondlased valimisplakatitel photoshopitud sini-must-valge põsel, Narvas aga miskipärast ilma sini-must-valgeta... Huvitav, millest see tuleb...

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home