Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

pühapäev, jaanuar 07, 2007

Haridus- ja teedeminister Mailis Reps

Kirjatsura kirjutab:
K-Kohuke esitleb: haridus- ja teedeminister Mailis Reps
Selle postitusega tahan tunnustust ja tänu avaldada K-kohukesele, tänu kellele jõudis minugi postkasti tore roheline broshüürike "Busside sõiduplaanid Harjumaal" ning tänu kellele sain teada, et meil Eesti vabariigis on jällegi olemas teedeminister. Mäletate, kunagi oli meil ju lausa teede -ja sideministeerium, asus veel Viru tänaval. Tõsi, nüüd ajad on kitsad ning sellepärast on ühendatud haridus- ja teedeministri ametikoht.
See tuletas mulle meelde, et sain minagi sellise brošüüri enda postkasti. Tegelikult see juba vana trikk. Eelmise valimiste aegu levitas mingi erakond (ei mäleta enam, mis), vist oli Lasnamäel, Tallinna bussiliinide trükitud ajakavasid, kust ei puudunud muidugi ka silmapaistev teade, kelle poolt see ikkagi on välja antud. OK, see selleks. Iga uus on hästi unustatud vana, nagu vanad poolakad juba teadsid öelda.

Mis mul aga närima jäi, oli küsimus, kuidas peaks puutuma kokku haridus- ja teadusminister ning bussitransport... Enda arust on meil olemas majandus- ja kommunikatsiooniminister, kes muuhulgas lisaks aknast välja vahtimisele ka teede ja transpordiga peaks tegelema. A ju siis polnud Siretil... või see, ptüi, noh... Savietsul vahepeal aega mingi brošüüriga tegeleda. Arusaadav. Mailis, tubli tüdruk, tegi ise ära. Ainult et vastupidiselt Siretile unustas ära, et peale pidi trükitama Suure Juhi näopilt ja nimi. Juhtub ka paremates peredes, nagu veel ühed mingid vanad inimesed teadsid kunagi rääkida.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home