Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, jaanuar 17, 2007

Aga milleks kodanikule mugavus?!

Hansapank annab teada:
15. jaanuar 2007 on viimane päev, mil saab isikut tõendavate dokumentide väljastamise kohaks valida pangakontori. Alates 16. jaanuarist taotletud dokumendid saab kätte kodakondsus- ja migratsiooniameti (KMA) büroodest.

15. aprillil 2007 lõpeb siseministeeriumi ja AS-i Sertifitseerimiskeskus vaheline 5-aastane leping, mille alusel väljastati isikut tõendavaid dokumente lisaks KMA büroodele ka pangakontorites.

Pangad annavad enne 16. jaanuari 2007 taotletud dokumente kätte kuni 15. aprillini.

Samas jääb alles võimalus uuendada Hansapanga kontorites oma ID-kaardi sertifikaate.
Kas keegi oskab kommenteerida põhjust, miks selline kodanikule mugav lahendus ära kaotati? OK, leping saab läbi... aga seda saab ometi ju tahtmise korral pikendada!! Või pole siseministeerium huvitatud sellest, et kodanike mugavuse eest tõenäoliselt mingit tasu pankadele maksma peab? Mina ei tea. Mina spekuleerin. Kes teab, võiks anda teada.

1 Comments:

  • At 17/1/07 16:54, Blogger P6 said…

    Tõenäoliselt ei teinud meie inimsõbralikud pangad seda mitte puhtast inimarmastusest, vaid ikka pisikese tasu eest. Ja nüüd, kui suur ID-kaardi tegemise laine on mööda läinud, siis vaadati selle teemaga tegelevas ministeeriumis et eks seda väärt raha ole ka paremasse kohta kulutada, niigi rahvas iriseb et pangad elavad liiga hästi. Tehtud!

     

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home