Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, detsember 07, 2006

Villu uus tase

EPL kirjutab:
Reiljan: rünnakute taga võib olla Luige kurjus

"Hans H. Luik on elus nii palju kurja teinud, et ei maksa imestada, kui talle seda vastatakse," ütles Reiljan ühe rahvakoosolekul viibinu sõnul.

Reiljan kinnitas öeldut ka Eesti Päevaleht Online'ile, märkides, et Hans H. Luige lähedaste ründamise taga võivad tõesti olla kinnisvaratülid ja nädalalehes Eesti Ekspress ilmunud "selgelt kallutatud ning ebaobjektiivsed artiklid, mis on paljudele inimestele kurja teinud".

Eestis ilmuvast ajakirjandusest tasuvat Rahvaliidu juhi sõnul lugeda ainult Maalehte, kuna kõik teised kajastavad elu moonutatult. "Maaleht on kahtlemata kõige rohkem tasakaalustatud ajaleht," ütles Reiljan.

Rahvaliidu esimees ei jätnud kodukandi rahva ees puudutamata ka presidendivalimiste teemat. Reiljani kinnitusel olevat president Toomas Hendrik Ilves seotud organitega, kelle jaoks polevat probleem ka valijameeste ülesostmine.

"Mis puutub presidendivalimisse, siis on meil piisavalt põhjust ja vihjeid selle kohta, et valijamehi mõjutati väga erineval viisil erinevate jõudude poolt," kommenteeris Reiljan Päevalehele oma esinemist tagantjärele.

Lisaks puudutas Reiljan uue poliitilise jõu - Eestimaa Rohelised - tekkimist. Nimelt andis ta hinnangu erakonna eestkõneleja Marek Strandbergi kohta, nimetades teda "kõige suuremaks rublamüüjaks, kes äärepealt oleks tekitanud riikidevahelise kriisi".
Kui madalale on võimalik ühel kibestunud poliitikunässil langeda?? Ei, tõsiselt. KUI madalale? OK, üks mees on end totaalselt ära joonud pärast hävingut presidendivalimistel ja ei anna enam endale üldse aru, mis jura suust välja ajab. Aga mida teevad enda arust need ülejäänud kaasajooksikud???
Riigikogu Rahvaliidu fraktsiooni liikmed Villu Reiljan, Mai Treial, Jaak Allik, Margi Ein, Toomas Alatalu ja Mati Kepp ning regionaalminister Jaan Õunapuu olid 28. ja 29. novembril ringsõidul Jõgevamaal, kus nad kohtusid omavalitsustegelaste, haridustöötajate, ettevõtjate ja kohaliku rahvaga.
Kas nondel tüüpidel pole üldse mingit häbi- ega autunnet, et sellise tohlakaga koos pildile ronivad???

Loe ka:
EPL: "Poliitikud:Reiljan peaks arsti juurde pöörduma ja vabandama"
"See kuulub valdkonda, et ühel mehel tuleks perearsti juurde pöörduda ja küsida endale saatekiri," ütles justiitsminister Rein Lang kommenteerides Rahvaliidu esimehe Villu Reiljani räigeid sõnu möödunud nädalal toimunud kohtumisel Jõgevamaa Voore valijatega.

Endine peaminister, Res Publica esimees ning praegune riigikogu liige Juhan Parts märkis Reiljani sõnavõtu peale mõeldes, et Stalini ja Beria ajal arutati selliseid küsimusi väga väikeses ringis. "Aga et Eestis ühe erakonna esimees õigustab räigeid kuritegusid, on juba iseenesest kuri tegu. See on masendav," ütles Parts.
Ei, härra Parts. See on kohutav. SEE on masendav.


EPL: "Luik: Reiljani jõhkrus on uskumatu"
„Lähen just haiglasse Tiit Maidret vaatama. Võtan Rahvaliidu esimehe sõnadega väljatrüki haiglasse kaasa, et Tiiduga oma jahmatust jagada. Kas keegi tõesti arvab et inimeste kodude põletamine öösiti on kohane reaktsioon, kui mõni ajaleheartikkel ei meeldi,” lausus Luik.
Kes on see kontingent, kes sellise väärastunud mõtteviisiga loomastunud indiviide meie esindajateks valivad??? Tõenäoliselt samasugune seltskond, kes teatud aastatel vähegi väljapaistvama või rikkamana tundunud naabri Siberisse lasi saata. Vastikud värdjad.


Teised teemal:
Ekspressi ajaveeb: "Janno Reiljan: reeturi laut peab maha põlema"
Kirjatsura: "Villu teab"

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home