Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

reede, detsember 15, 2006

Tehke omanimeline stipendium!

Äripäev kirjutab:
Savisaar jagas raha

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar andis Paikuse Politseikoolis juba kaheksandat korda kätte omanimelise stipendiumi.

Stipendiumi suurus on 8000 krooni ja see jaotub võrdväärselt kooli omavalitsuse poolt valitud parima kadeti ja parima õppejõu vahel, teatas ministeerium.
Imelik, et teised poliitikud pole ära tabanud selliste stipendiumide kasulikkust. Eriti valimiste-eelsel perioodil (mis Eestis on peaaegu koguaeg juba). Krt, kõigest 8000 krooniga saab sellist publisitit, et lase aga olla. Saad terve politseikooli näiteks üles rivistada, s.h. õppejõud ja kõrged politseiametnikud, kõnnid tähtsa näoga kõige ees ja seletad, kuidas sa omanimelist stipendiumi välja annad oma kõrgete aadete tõttu ja mure pärast Eesti tuleviku suhtes ning selleks, et arenev noorsugu kasvaks tugevaks ja Eesti ühiskonda hoidvaks. Ja kogu see nali läheb ainult 8000 krooni maksma!!! Kuskohas mujal on võimalik nii odavalt sellist laiemat kõlapinda saavat promo-üritust korraldada?

Ja miks ainult poliitikud? Ka eraettevõtjad võiks vabalt omanimelisi selliseid naljastipendiume luua. Peaaegu tasuta reklaam, lisaks kogu ühiskonna respekt ja misiganes veel. Nagu neid organisatsioone ja inimesigi vähe oleks, kellele sellise laiema kajastusega raha saaks jagada - politseikadetid, politseinikud (lisaks erinevad prefektuurid, osakonnad jne), õpetajad, arstid, med.õed, vangivalvurid, kultuuritöötajad, päästetöötajad jne jne jne. Ainult olge mehed, ja tehke omanimeline stipendium valmis! Nõuab küll keskmisest edevamat loomust, et omanimelist stipendiumi üldse luua...

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home