Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, detsember 13, 2006

Sudafed tuleb, Sudafed tapab!

Kuna ma ei jõudnud tänasel päeval ajakirjandust sirvida, jäi see uudis mul lugemata paraku. Õnneks sirvin öösel jälgitavaid blogisid ja Mahwreck on teemat kajastanud.

Seega, tarbijakaitseametil pole enam muud tööd, kui et uurivad Sudafedi nohureklaami, mis telekast jookseb ning kus Oja-Petsi "hullu teadlase" karakter lubab nina maha võtta, kui Sudafed ei aita. Lugesin Postimehe/Tarbija24 foorumist kuu aega tagasi, kuidas üks nõrganärviline ilmsete kasvatusvõimeteta lapsevanem kurtis, kuidas see reklaam on paha-paha ja kuidas see lapsi õudsemalt hirmutab. Džiisus faking Kraist Mariiia makaeivõinoh!!! Debiilikuteparaad. Aga hea küll. Tundus veidi naljakas idiootide pihta naerda ja sinna see jäigi.
(a te lugege, te lugege seda foorumit... sellel on ikka oma hind, et mingi 75% või mis-see-täpne-protsent-nüüd-oligi elanikkonnast interneti sisse on lastud)

Ja nüüd siis tuleb välja, et asjale on nö "ametlik käik" antud. NÜÜD, kus Sudafedi reklaam on eetris juba... mmm... ma ei tea... TEIST nohuhooaega? Või kolmandat? NÜÜD tuleb välja mingi debiilik, kes on vahepeal suutnud endale lapse teha ja leiab, et huumor on kurjast ning et reklaamid peaksid olema võimalikult poliitkorrektsed. Imelik, et teda näiteks ei sega paljaste tädidega Fa või misiganes muu deodorandi/seebi/dušigeeli/šampooni reklaamid või midagi muud sama kohutavat. Uups... loodetavasti ma ei andnud nüüd mingile teisele debiilikule ideed, millega tarbijakaitset seekord tülitama minna.

Teisest küljest on see muidugi ka positiivne märk, kui seda positiivsust paaniliselt otsida. Selliste totruste peale kaebamine näitab, et nö heaoluühiskond on kätte jõudnud. Inimestel pole enam muid probleeme, kui see, et telekas ei näidataks reklaamides liiga hullunud olemisega kujusid. Vaesus on likvideeritud, korruptsiooni pole, meditsiinilise abi järjekorrad on minevik, sama lugu kuritegevusega - pole, enam pole miskit halba! Kui ainult Oja-Petsi ka saaks kuidagi teleriekraanilt elimineerida, siis vist olekski paradiis maa peale jõudnud.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home