Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, detsember 05, 2006

Kruuda võib!

Postimees kirjutab:
Oliver Kruuda lubab valimiste eel uusi trikke

Suurärimees Oliver Kruuda lubab märtsikuiste valimiste eel korraldada midagi sarnast nagu oli enne viimaseid kohalike omavalitsuste valimisi aset leidnud K-kohukese skandaal.

«Me tahtsime turundusjuhiga lihtsalt pulli teha,» selgitab Kruuda kriminaalmenetluse kaasa toonud kohukesejuhtumit.

Samas leiab suurärimees, et nii teha on vahva.
«Teed kogu aeg selliseid pisisuli tempe, et keegi sind kinni panna ei saa.»
Vot Sulle JOKK. Mees, kes irvitab avalikult Eesti ühiskonna üle ja ütleb otse välja, et teebki justnimelt igast sigadusi JOKKluse sildi all.
Kruuda lubab kindlasti midagi teha ka märtsis 2007 toimuvate riigikogu valimiste puhul.
«Ma juba kapos küsisin, kas paneme aja kinni. Et kui te kiired olete, võime juba aprillis kokku saada. Aga võime ka mais juttu ajada,» pakkus Kruuda.
Juunis-juulis tal politseiga tegelemiseks aega ei ole, sest siis tahab ta koos lastega olla ja reisida.
Õige! Mitte politsei ei otsusta, millal pätiga tegeleb, vaid kui pätil on aega, siis ta tuleb ja räägib politseinikega juttu. Kui pole, siis on politsei vait ja ootab.

Riigiprokuratuur lõpetas novembris kriminaalmenetluse, mille käigus uuriti, kas K-kohukese reklaamiga on Keskerakond võtnud vastu varjatud annetuse.

Prokuratuur leidis, et kuigi K-kohukese reklaamija kasutas teadlikult Keskerakonna sümboolikat, ei leitud tõendeid, et Keskerakonna liikmed oleksid olnud seotud reklaamiga.
Prokuratuur on ka ikka üks paras hambutu nahahoidjata kamp. Miks ei mindud selle peale välja, et kui kesk-masendavad avalikult ja korduvalt teatasid, et nemad küll ei kavatse oma kaubamärgi kasutamist vaidlustada, siis sellega nad andsid de facto märku, et on kampaaniaga nõus ning seetõttu võtsid varjatud annetuse vastu? Kas nüüd nii ongi, et kui poliitikud räägivad ettevõtjatega salaja läbi ning ettevõtjad "juhuslikult" või "pulli tegemise pärast" hakkavad poliitkampaania keelu perioodil "oma tooteid" parteide logode ja slõuganitega reklaamima, siis on kõik JOKK, kuna prokuratuur ei suutnud leida konkreetselt, et kes ja kas poliitikutest selle reklaami tellis? Kuidas on võimalik, et sellest ei piisa, kui parteid keelduvad oma kaubamärkide kaitsmisest?

Igatahes suur tänu prokuratuurile oma JOKK-tegevuse eest! See on andnud nüüd kõigile kruudikutele kindluse ja täiendava hoo pisisulindusega edasi tegeleda. Ja see on ju pull!


P.S. Kommentaar Hankewitzi Informatsiooni stardirada blogi artiklile:
"Mööngem, Eestis on normaalseid ärimehi, enamvähem normaalseid ärimehi, ebanormaalseid ärimehi ja Kruuda."

P.P.S. Ahjaa, arvestades ajakirjandusmaastikul toimuvaid Kruuda-arenguid, võib juba natuke ette aimata, mis palagan valimiste eel lahti läheb, kui prokuratuur jonnakalt JOKKi edasi taob.


Samal teemal:
Leheneeger: "Kruuda peab end pisisuliks"

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home