Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, detsember 14, 2006

Dr. Loog ka kuri inimene?

Postimees kirjutab:
Möödunud neljapäeval Magdaleena haigla hoovis raudkangiga vigaseks pekstud veresoontekirurg Andrus Loog otsib kuritöö põhjust oma ühiskondlikust ametist Keila linnavolikogu esimehena.

«Ju ma jäin siis kellelegi ette,» ütleb Loog (43). Nimesid ta ei nimeta, kuid kinnitab, et volikogus oli teada – tema kahtlaste tehingutega ei tegele ja nende katteks pole talle mõtet raha pakkuda. Tema jutt on veenev, sest Eesti veresoonekirurgia tipptegijate hulka kuuluv Loog on edukas arst.

Loog mäletab, kuidas ta tagauksest väljudes tajus midagi selja taga. «Et ma praegu üldse enam räägin, on tänu sellele, et jõudsin pea ära keerata, muidu oleksin saanud löögi selle kangiga ja olekski olnud kõik,» kirjeldab Loog. «Ma arvan, et see oligi plaanitud ühe-löögi-üritusena, aga ei õnnestunud.»

Röövkallaletungiga tegemist ei olnud, sest mahakukkunud autovõtmeid, rahakotti ja kaasasolnud dokumente tundmatu kaasa ei viinud.

Kurat, kus me elame? Nato ja ELi demokraatlikus kodanikühiskonnapõhises liikmesriigis või kuskil Venemaal?? Aga noh, ju on dr. Loog kah igavesti kurja teinud inimene, sest selliste pihta ju rünnakud kaasajal on suunatud, kui mõne kohutava erakonna juhtfiguure uskuda (vt. Villu uus tase).
Ei oskagi muud soovida, kui et dr. Loogile jaksu paranemisel! Ja ärgu siis mingid puukallistajatest sots.demid ja muud naljamehed imestagu, kui enesekaitseks soetatavate relvade arv ülesmäge hakkab minema...

P.S. Kes on valmis kihla vedama, et paremal juhul saadakse kätte too konkreetne kangi hoidnud madalalaubaline töll, tellijat aga mitte? vt. ka Veronika Dari tapmisega seonduvast

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home