Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

esmaspäev, detsember 18, 2006

Abiratas on tainas

Postimees kirjutab:
Tallinna kaubanduskeskuste ning turgude juures jagati eile Tallinna linnapea Jüri Ratase ning tema isa Rein Ratase pildi ning jõulutervitustega piparkoogitainast, kirjutab Eesti Päevaleht Online.

Eile õhtul Lasnamäe Centrumis toidukaupu ostmas käinud noormehele andis noor neiu piparkoogitaigna koos sõnadega «Palun teile jõulukingitus Jüri Rataselt!».

Linnapea ei soostunud ettevõtmise maksumust ega rahastajat avalikustama, samuti polnud ta nõus aktsiooni võrdlemisega valimiskampaaniaga.

«Piparkoogitaigna jagamist on keeruline kampaaniaks nimetada, tegemist on minu ja isa poolse heateoga,» ütles linnapea.

Ratase sõnul jagati piparkoogitainast, sest kõige rohkem seostatakse jõuludega ikka piparkooke ja perega koosolemist.
Nghh.... sain ise samuti eile selle "meeldiva" üllatuse osaliseks. Täiesti pahaaimamatult kondasin Järve Selverisse sisse ja meeldiva olemisega tütarlapsed jagasid miskit nänni ukse peal. Noh, mis seal ikka, võtsin vastu ja hakkasin siis uurima, et mis värk nagu. Krt, kui siis ära jagasin, millega tegu, tahtsin esimese hooga taina plärtsatusega vastu maad virutada. Aga noh, tsiviliseeritus sai minust võitu ja poetasin selle lihtsalt prügikasti peale. Välja minnes tuldi jälle "Häid Jõule!" soovima, käsi pruuni kärakaga pikalt ees. Ma vastasin selle peale "Ei, aitäh!" ja kõndisin mööda. Nii et minuni siis seekord häid jõule ei saabu. Keeldusin viisakalt.

Aga et tegu pole kuidagi valimiskampaaniaga, on selge küll, jah, tainas. See on nüüd irmus heategu küll, kui suvainimestele kaubanduskeskustes piparkoogitainast jagada. Krt, võinuks siis kogu selle laari näiteks lastekodude ja -turvapaikade vahel ära jagada või midagi. Siis võiks öelda, et heategu. Ja oleks jõudnud õigete inimesteni, lasteni, kes seda tõesti ootavad. Nii et, ei tahtnud olla abiratas, ole siis tainas!

PS! NB! KGB! Krt, tainas on jälle oma asukohta internetis vahetanud!!! Google annab vastuseks error 404 lehe! TAINAS, raisk!

Teemal kirjutab ka: leheneeger
ning leheneeger vol2
ja Aarne

1 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home