Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, november 25, 2006

Situ ruttu, Põõsas tuleb!

Ja täna ma lihtsalt julmalt kopipasteerin siia teise blogija teksti, kuna ma ise lihtsalt ei oska seda asja paremini kirja panna.

Makulatuuris on nii kirjas:
Mölisen juba ette ära, esmaspäeval pole aega

No kurat võtaks, ma ei saa aru, kuidas sellised asjad saavad 2006. aastal maailmas juhtuda. Tuleb mingi kuradi tolvan siia ja paneb meile kaks päeva näkku. Inimesed ei pääse tööle, aknast välja vaadata ei tohi, post ei jõua hommikul kohale, telefoniga rääkida ei saa, kiireid liigutusi teha ei tohi. Mida kuradit, ma tahaks teada. See ei ole reaalne, et maailmas on olemas üks mees, kellel on nii palju võimu ja nii vähe mõistust, et tal absoluutselt igas maailma paigas sitt püksis on. Kui sa oled idioot, siis ära otsi endale kogu aeg jamasid kaela ja kui sa tahad kakelda, siis ära ole nii kuradi loll raisk. See, mis esmaspäeval toimuma hakkab, on üüratu jaburus ja inimeste mõnitamine. Mis järgmiseks siis? Lastakse kogu maa gaasi täis, mille tagajärjel on Kõneleval Põõsal hea rahulik gaasimaskis ringi käia, kuna kõik teised lihtsalt magavad? Osta omale elu, kurat võtaks, keegi pole sind siia meid mõnitama kutsunud! Kui meil on vaja, küll me siis ise tuleme.
"Kui sa oled idioot, siis ära otsi endale kogu aeg jamasid kaela ja kui sa tahad kakelda, siis ära ole nii kuradi loll raisk."
See meenutas mulle üht kohta sellisest lollnaljakast filmist kui "Liar, Liar", kus Jim Carrey karjub advokaadina oma idioodist korduvkliendile telefoni selle peale, kui see jälle taaskord pogrist helistab, et see talle leagal advice'i annaks: "STOP BREAKING THE LAW, ASSHOLE!!!"

Samal teemal:
wolli: "Üldiselt oleks siinkohal sobilik vastata "Käi perse, kuradi punnsilm!" ja toru hargile lajatada."


P.S. ahjaa... kui me juba sellel lainel oleme, siis viitan ka iseenda ühele varasemale postitusele, kus on ilus youtube'i klipp (mine vaata juba!)

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home