Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, november 25, 2006

Putin oli paugu otsas kui puu käis

Postimees kirjutab:
Ööl vastu eilset lahkunud Venemaa endise spiooni Aleksandr Litvinenko kiire surma põhjus oli radioaktiivne element poloonium. Surmaeelses avalduses süüdistas mees mürgitamises Venemaa presidenti Vladimir Putinit.
...

Litvinenko sõbrad tõid eile samas välja avalduse, mille mürgitatud mees dikteeris enne, kui teisipäeval teadvuse kaotas. Selles nimetab ta Putinit meheks, kes ei austa inimelu, vabadust ega muid tsiviliseeritud väärtusi.

«Minu vaigistamine võib sul õnnestuda, kuid sel on oma hind. Oled näidanud end just nii barbaarse ja julmana, nagu enamik kriitikuid on väitnud,» kirjutas Litvinenko.

Venemaa president Vladimir Putin vastas eile Helsingis Vene ja Euroopa Liidu tippkohtumisel pressikonverentsil sellele tõdemusega, et kahjuks kasutatakse nii traagilist juhtumit ära poliitiliseks provokatsiooniks.

Putin lisas, et teadaolevail andmeil ei viita Litvinenko surma juures miski vägivallale, seega pole mõtet spekuleerida, kas see oli tapmine.

Tähendab, misiganes, aga puhtad mehed niimoodi defensiivsele positsioonile ei asu. "Putin lisas, et teadaolevail andmeil ei viita Litvinenko surma juures miski vägivallale, seega pole mõtet spekuleerida, kas see oli tapmine." Adekvaatne puhta mehe reaktsioon oleks olnud a la "Tegemist on väga tõsise juhtumiga, mis heidab Venemaale halba varju ning ma loodan südamest, et tõde tuuakse päevavalgele." Juttu, et "midagi kuritegelikku pole ju toimunud, millest te räägite? JOKK!" räägivad ainult kohutavad ja masendavad mehed.


Silence is death.
If you are silent you are dead,
And if you speak you are dead,
So speak and die.

--- Tahar Djaout

[tsitaat Postimehest]

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home