Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, november 14, 2006

Kesk-masendaval juhe koos

Ei ole ma liiga originaalne, et sellest nüüd siin kirjutan (vt parasiil, leheneeger), aga no ma lihtsalt pean noh.

Kalev "antiterrorist" Kallo Postimehes:
Uusbolševistliku mõttelaadi kultiveerijad põlgavad Eesti seadusi. Kui kõik vastab kehtivatele seadustele, äratab see revolutsionääride ridades ülimat hämmastust ning põlastusega litsutakse hammaste vahelt salapärane lühend «JOKK».

[...]

Arhitektide liidul on tekkinud kummaline ettekujutus, et neist peaks kujunema mingi seaduseülene instants, millele jääb ainuõigus otsustada, kas planeerimisameti menetletud, linnavalitsuses heaks kiidetud ja volikogus vastu võetud planeeringud realiseeritakse või mitte.

Liidu ladvik on kui inkvisitsioonikohtus, mis määrab, milliste arhitektide töid tohib Tallinna püstitada, millised arendajate hulgas oma senise loominguga tuntust kogunud arhitektid tuleb elimineerida.

Arhitektide poliitilise tiiva ambitsiooniks on hõivata diktaatori roll. Pean aga meie arhitektuurifunktsionääridele meenutama, et ka mujal riikides langetab lõplikke linnaehituslikke otsuseid rahva valitud poliitiline esinduskogu nagu meie volikogu.
Huvitav, KUI rikutud mõtlemine peab ühel inimesel olema, et sellistes kategooriates end väljendada? Ma arvan, et ÜPRIS VÄGA PALJU. Noh nii umbes-täpselt.

ja nüüd see, millest ma tegelikult tahtsin kirjutada:
Karin Hallas-Murula kutsub võitlejaid barrikaadidele. Lähipäevad näitavad, kas ühiskonnas on piisavalt kainet mõistust, et end kultuuri viigilehega varjavate poliitikuhakatiste plaane läbi näha, või püstitatakse Eestimaa Kommunistliku Partei Keskkomitee poliitharidusmaja kaitseks barrikaadid, millest isegi Karl Genrihovitš Vaino unistada ei julgenud.
Oiii! Näe vatakuitore, et kesk-masendavad on nüüd ka hakanud kommunismimärkide vastu seisma! Kallo selline sõnavõtt peaks ju tähendama, et kesk-masendav on edaspidi ka pronkssõduri teisaldamise poolt. Või mis teisaldamise?! Ikka lammutamise!! Või ei? Sain ma millestki valesti aru? Kas neil on mingid muud kriteeriumid, mille järgi otsustatakse, milline kommude-okupantide maamärgid kuuluvad mahatõmbamisele ja millised taraga ning politseiga kaitsmisele ning igavesele säilitamisele? Aga ma usun, et tuleb ka aeg, mil Kruudik või Sõõrumaa või Rebase-poiss või keegi neljas tore masendav inimene hakkab arendama mõtet Kaarli kiriku kõrvale uhke korterelamu või luksusliku hotelli rajamisest. Küllap siis ka algab aega, kus kõik masendavad peerud kahel otsal lausa löövad lõkendama – küll siis Edgar jõuab koju oma lastel õnne tooma, Kaarli kõrvast uueks looma!

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home