Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, november 25, 2006

Ettevaatust!! WiFi võtab mõistuse!!!

Postimees (või noh see kuradi tarbija24.ee) kirjutab:
Inglise koolid tahavad vabaneda WiFi-võrkudest

Kogu maailmas valitseva WiFi hulluse vastu on üles tõusnud Suurbritannia lapsevanemad, õpetajad ja mõned teadlased.

Mitmetes Suurbritannia koolides monteeritakse maha WiFi seadmed ning minnakse tagasi traditsioonilise kaabelvõrgu juurde, kirjutab Times. Hirmude põhjuseks on kartus, et pikaajaline mikrolaine kiirgus kahjustab laste tervist, kelle koljuluud on veel õhemad ning närvisüsteem kujunemisjärgus ja seetõttu on nad kiirgusele altimad. Kahjulike toimetena tuuakse välja peavalusid, kontsentratsioonivõime langust, kurnatust, mälu- ja käitumishäireid ja isegi vähiriski pikaajalises perspektiivis.

Üheks selliseks «pioneeriks» WiFist vabanejate seas on Prebendali kool, mille õppealajuhataja Tim Cannell nõustus lapsevanemate kartustega: «Me nõustume lapsevanematega, sest ehkki paljud autoriteedid väidavad WiFi kahjutu olevat pole selles vallas veel pika-ajalisi uuringuid tehtud. Kuna meie WiFi töös on olnud tõrkeid sagedamini kui me sooviksime, siis on meie otsus tagasi pöörduda konventsionaalse kaabelvõrgu juurde.»

Buckinghamshire’i Stowe kool eemaldas samuti WiFi kui nende 28 aastase staažiga õpetaja Michael Bevington haigestus koheselt peale klassidesse WiFi paigaldamist. Õpetaja tundis klassi sisenedes tugevat peavalu ja iiveldust, survet silmades ja põletustunnet nahal. Nädalavahetustel koolist eemal kadusid kõik sümptomid koheselt.

Inglismaa Tervisekaitseagentuuri professor sir William Stewart ütles, et mikrolainekiirguse potentsiaalne oht on alles väljaselgitamisel. Kuid viimase viie aasta jooksul on sagenenud kaebused WiFist põhjustatud tervisehäirete üle. Ning kuniks pole põhjalikke uuringuid pika-ajalise WiFi toime kohta, seniks on koolidel vabadus loobuda selle kasutamisest. Otsus on kooli teha ja mingeid ettekirjutisi tervisekaitseagentuur koolidele ei tee.
No tõesti, minge persse... Kui õpetajal hakkab nahk sügelema ja tekib peavalu, siis tõenäoliselt tõesti on süüdi WiFi levi. Mitte näiteks mingi muu jama, mis mingis ruumis võib olla. Eriti hea on muidugi see, et WiFi levi on inglismaalastel piiratud ühe ruumiga. Ainult klassis hakkas nahk sügelema ja silmad virvendama. Klassist väljas kindlasti WiFi ei levinud.

Ah, üldse, see on nii ajuvaba lollus, et ei oskagi kohe midagi öelda. Jama lihtsalt, kui debiilikutest vähemus hakkab arengut oma kiiksude tõttu pidurdama. Ja mida rohkem me läänestume, seda rohkem tekivad ka meil sellised pseudoprobleemid, mis arenevad tegelikult kokkuvõttes pärisprobleemideks, kuna arengule loobitakse lihtsalt sajaga kodaraid kaigastesse (sic!). Ma tegelikult sooviksingi algatada kampaania, et keelataks ära mobiililevi ja hea oleks ka kui raadio- ning televisioonilevi. Ma nimelt ei viitsi enam pidevalt hõbepaberist mütsikesega ringi jõlkuda. Aitab sellest inimeste tervise rikkumisest, kurat!

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home