Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, november 01, 2006

Elioni reklaam ja meelelahutus

Elion: meelelahutusKas te teate, millise firma reklaam see võiks olla? Küsida võib kõike? Täidan kõik Su soovid?
Vale puha, see on "slaid" Elioni digiTV reklaamist. Ja arvate, et see reklaam on äkki kuskil Eesti pornosaidil? Vale puha! Otse Postimehe lehel ketrab pidevalt.
OK, tähendab, ma ei oskagi täpselt seletada, mis mind selle reklaami juures häirib. Mingi selline põhimõtteline värk nagu. Ühest küljest, et umbes noh, kas Elioni nägemus meelelahutusest ongi amelevad naisterahvad? Et see ongi meelelahutus? Et kui Elion peaks kunagi sõnaraamatu kokku panema, siis sõna "meelelahutus" juurest leiaksime illustratsioonina selle pildi? Iseenesest pole mul taolise meelelahutuse vastu tegelikult midagi. Täitsa tore on! Ainult et noh... jõuamegi selle teise küljeni, et... Postimees ehk mainstream portaal. Lapsed on ka lugejad ja nii. Et ma näiteks ei kujutakski ette, et Postimees võtaks samasuguse pildiga reklaami kuvada juhul, kui seda soovikski mõni "helista mulle, mõtlen vaid sulle" "infoliin". Aga kui tegemist on Elioniga, siis on ok. Sest TEGELIKULT on Elion ju perekeskne tore asutus või midagi. Kohe vahetult järgmine slaid näiteks on selline:

Elion: meelelahutus
Täitsa suvaline link siia juurde: Politseinik: paljud pedofiiliajuhtumid algavad rate.ee-s
Rate.ee enamusomanik on... hmm... ei tule, näe, praegu meelde. Ju polnud tähtis.


Ja kolmas mõttekäik ka siia juurde. Tea, mis siis reklaami tarbijaskond arvaks, kui kahe kena naesterahva asemel oleks kaks noormeest üksteise peale niimoodi lebasklema asetatud?

Ühesõnaga, igati õnnestunud reklaam, tahtsin ma öelda. Jäi täitsa silma sisse kohe ja pani mõtlema. Tähelepanu garanteeritud! "Elion - meelelahutus... lastele..."


edit 02.11.2006 20:30: huvitav, enam seda reklaami Postimehest ei leia...
edit 06.11.2006 13:15: küll aga võib seda endiselt vaadata ilm.ee avalehelt.
edit 14.11.2006 21:50: vähemhuvitav, reklaam on Postimehes ilusasti tagasi, no worries!

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home