Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, oktoober 17, 2006

Raudmees Tamkivi

Postimees kirjutab: Riigikogulane Tamkivi murdis õnnetuses luud*
Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Jaanus Tamkivi kukkus mootorrattaga ja murdis luud, kui üritas teele jooksnud hirvepulli elu säästa.

Õnnetus juhtus pühapäeval Saaremaal Kihelkonna–Kuressaare maanteel pärast kella seitset õhtul, kui põllult ootamatult suur hirvepull teele jooksis, kirjutab SL Õhtuleht.
[...]
«Oli kaks võimalust, kas umbes 150 kilo kaalunud hirvele otsa sõita või üritada temast mööduda,» sõnas Tamkivi.
Ligi 90 km/h Kawasaki Vulcaniga sõitnud riigikogulane valis teise võimaluse, kuid kaotas juhitavuse ja kukkus teele. Looma elu säästnud Tamkivi murdis mõne roide ja kämblaluu.
*rõhud minu poolt lisatud

Õnnetus on paha asi. Kukkuda on ka paha. Ka luid on paha murda. Selles mõttes tunnen Tamkivile kaasa. Kiiret paranemist!

Küll aga tahaks tõsiselt kohe näha seda nn ajakirjanikku, kes taolise ülistava teose Tamkivile valmis kirjutas. Jutt on umbes selline, et Tamkivil oli valida, kas sõidab külma näoga 150-kilosest suurest hirvepullist läbi ning tapab tolle või teeb ennastohverdava teo ning kägardab ise end ära. Kuna Tamkivi on suure südamega mees, siis valis ta viimase variandi ja oma õilsameelsuses säästis hirvepulli elu. HURRAA!!!! No perset, tulge mõistusele! 150-kilone hirvepull on selline, kellele ma ei tahaks ka jeebiga pihta sõita. Saati siis mootorrattaga. Tamkivi säästis eelkõige ikkagi enda elu, tervist ja maist vara, kui otsustas hirvest mööda üritada sõita. Igati õige otsus! Aga nüüd hakata ajakirjanikul pläägutama mingist looma elu säästmisest jne on pehmelt öeldes kummastav. Ma pole kunagi eriti vedu võtnud teemal "Postimees kui Reformierakonna suuvooder", aga no sellise pask-villi kokku kirjutamine on ikka kõrgtase.

Bravo, toimetaja Mirjam Mäekivi, BRAVO!!! BIS!!! [kestvad ovatsioonid...]

P.S. Huvitav, mismoodi oleks uudis kokku kirjutatud juhul, kui tegemist oleks olnud mõne kohutava või masendava partei esindajaga? Ma võin ainult fantaseerida. Kindlasti oleks esinenud laused stiilis:
  • "Võimaliku alkoholijoobe või selle puudumise peab kinnitama ekspertiis."
  • "Täpne sõidukiirus on selgitamisel, pealtnägijate sõnul pidi see olema päris suur, et taolises situatsioonis mootorratta üle kontroll kaotada."
  • "Jääb ainult tänada õnne, et samal ajal ei tulnud vastassuunas teisi liiklejaid, kelle elu oleks ohtu sattunud."
ning kindlasti oleks lõppu lisatud nimekiri viimase 10 aasta jooksul KeRa liikmetega toimunud õnnetustest, eelkõige nendest, kus mõni kalevkallo promillise peaga liikles.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home