Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, oktoober 12, 2006

Pedeloomade näitus!

Postimees kirjutab:
Oslos avatakse näitus loomade homoseksuaalsusest

Näitusel on väljas eksponaate gei- või lesbikalduvustega kaelkirjakutest, pingviinidest, papagoidest, põrnikatest, vaaladest ja kümnetest teistest olenditest. Näituse moraal seisneb selles, et homoseksuaalsust ei saa vaadelda kui midagi «ebaloomulikku», vahendab Reuters.
Oeh. Hakkab pihta. Kui me nii suvaliselt loodusest paralleele toome, siis äkki hakkame ka rääkima, et vanade ning nõrkade isendite surra laskmises pole midagi "ebaloomulikku" jne. Et looduses käibki see nii. Samuti pole midagi ebaloomulikku selles, kui üks isane terve karja emaseid paneb, et see on ka liigi seisukohalt hästi loomulik ja naturaalne tegevus. Rääkimata pidevalt alasti olemisest.
Soeli väitel on sugutung kõigil loomadel väga tugev. «See on osa elust, seks on lahe,» selgitas Soeli loomade seas levinud homo- või biseksuaalsust.
Jah, just, seks on lahe! Just selisel printsiibil elusloodus toimibki. Loomad mõtlevad, et seks on lahe ja käib üks igavene andmine. Ei siis enam vaadata, kas teine on emas- või isasloom. Muideks, neid loomaliike, kes ainult sellepärast paarituvad, et "seks on lahe" on väga vähe. Peale inimeste veel delfiinid ja mingid ahvid. Ülejäänud "seksivad" ikkagi selle pärast, et loodus on niimoodi järglaste saamise sättinud.
Üks eksponaat kujutab endast kaht pesal istuvad emaluike. Mõnikord kasvatavad linnud oma järglasi homopaarides, seda põhjusel, et emaslind on isase hüljanud või «annetanud» muna isaste paarile.
Noh, mõnes mõttes isegi ilus. Et näe, sõber või sõbranna tuleb ja aitab emata/isata jäänud lapsukese üles kasvatada. Nii nunnu!

Aga te lugege edasi:
Teisel fotol on näha, kuidas kaks isast vaala oma hiiglaslikke peeniseid üksteise vastu hõõruvad.
Ah, teate, minge persse!!! Sellist pilti ei leidnud, kus üks isasvaal teist otseselt sodomeeriks? Oleks väga ilus vaatepilt kahtlematult ja aitab hajutada ühiskonnas kahjuks endiselt levivat sallimatust homoseksuaalide suhtes. See näitus on ühiskonna sallivuse suurendamiseks sama hea kui meie kodukootud helkurijagamiskampaania. Sellised aktiivlollid peded ongi need, kes homoseksuaalidele laiemalt suurt auku kaevavad. Ühiskond võtab tasapisi omaks mõtte, et no las siis olla mõned inimesed teistsugused, mis see meie asi niiväga on, ja siis tulevad välja pedofiilsete kalduvustega peded, kes poisslastele helkureid tahavad jagada ja mingid hüperaktiivikutest kunstikallakuga peded, kes näitavad kuidas "kaks isast vaala oma hiiglaslikke peeniseid üksteise vastu hõõruvad". Krt, isegi mina lähen kergelt endast välja selliste uudiste peale ja ma olen üldiselt vägagi tolerantne kõiksuguste teistsuguste inimeste vastu, kes just minu õigusi piirama ei tule. Igatahes palju õnne toreda näituse välja mõtlemise eest!

2 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home