Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, oktoober 17, 2006

Parkimine perses!

Postimees kirjutab: Tasulise parkimise ala laieneb suuremale osale Tallinna kesklinnast
Tallinna linnavõim kavatseb tuleva aasta veebruarist laiendada tasulise parkimise ala suuremale osale kesklinnas, seni auto priilt Kassisaba piirkonda või Balti jaama ümbrusse jätnud sohver peab seal edaspidi maksma 12 krooni tunnis.

Kui praegu piirneb tasulise parkimise ala kesklinna ümbruses Toompuiestee ja Tõnismäe tänavaga, siis uue kava kohaselt hakkab piir kulgema Tehnika tänavat pidi.

Tasulisse alasse jäävad seega ka Kassisaba piirkond ning Suur-Ameerika ja Väike-Ameerika tänava ümbrus. Samuti Balti jaama piirkond.

OK, ühest küljest ma saan näilisest ideest aru, et autosid võiks linnas vähem olla ja inimesed võiksid rohkem jalutada ja ühistransporti kasutada. Fine. Teisest küljest jällegi... no mida kuradit! Arvestades, et ma elan linnapiirist väljas ja vaja oleks ühte teatud punkti iga argipäev Tallinnas jõuda, mis ei asu päris Viru keskuses või Vabaduse väljakul, siis ma ikka mõtlesin täna päris pikalt Tallinna kaarti põrnitsedes, mis nipiga ma nüüd siis hommikuti ja õhtuti liiklema peaks hakkama. Ühtegi väga head varianti ei karanud pähe. Iga mõistlik variant tähendab parajat ringi ja korralikku lisaajakulu. Ja no see ühistranspordiga liiklemise "mõnu" on muidugi veel boonuseks kaasas. No hea küll, mingite piirideni on kesklinnas tasuline parkimine mõistlik. Aga seda just mingite piirideni, mitte nii, et tõmbame kaardil võimalikult suure raadiusega ringjoone ja ütleme, et voh, nüüd on hästi, see kõik on Falckimise ala. Ega muidugi tore, et Falck jälle lisakopikat teenib. Aus Eesti äri ikkagi ja majandust ning äritegevust tuleb toetada. Selles suhtes suur tänu abiratastel masendavale linnavalitsusele!


P.S. 18.12.2006: kuivõrd abiratas (aka tainas) on end jälle ära kolinud, siis on eelpool toodud link abiratase kodulehele uuendatud.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home