Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, oktoober 17, 2006

Masendavad väike-edgarid

Postimees kirjutab: Valimiskomisjoni esimehe Heiki Sibula teod ärgitasid noorpoliitikud piketile
Kui Keskerakonna noored hakkavad homsest käima riigikogu ees valimiskomisjoni esimehe Heiki Sibula vastu pikettimas, siis noorsotsid tulevad samale piketile sooviga Sibulat toetada.

Noorte Sotsiaaldemokraatide peasekretär Gerd Tarand ütles, et teda hämmastab keskerakondlik jätkuv kiusuajamine presidendiks valitud Toomas Hendrik Ilvese ning valimiskomisjoni esimehe Heiki Sibula aadressil, edastas nende emaerakonna pressiesindaja Piret Pert.

[...]

Keskerakonna noortekogu Nõmme klubi esimees Guido Potter ütles BNSile, et tema mõttekaaslased kogunevad pea iga tööpäeva hommikul kella 8.30-9.30 riigikogu ette, et mõista hukka Heiki Sibula tegevuse hukkamõistmiseks presidendivalimistel.

Pikett on registreeritud Tallinna linnavalitsuses ajavahemikku 17. oktoobrist 17. detsembrini.

Et siis... kas neil kesk-noortel on mingi ajupuue või midagi? Oot... sry... läks meelest. Kesk, jah, khm, ok. Võtame seda siis retoorilise küsimusena. Talk about rusikatega vehkimine pärast kaklust. Muidugi, samal ajal võib seda käsitleda ka kui soendusvõimlemist olulisemate märtsikuiste valimiste eel. Igatahes, minu toetus Heiki Sibulale! Tülgastav on, kui inimesi hakatakse kohtadelt kangutama meelevaldsetel poliitilistel põhjustel, selle asemel, et lasta neil oma tööd teha. Olen seda ise lähedalt näinud ja ei soovita seda kellelegi.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home