Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

reede, september 22, 2006

Sõõrumaa on KeRa mees

Urmas Sõõrumaa: Arnold Rüütel on aus inimene
Seisukohtade osas ei ole ma sugugi üllatunud. Küll aga tundub kummastav, et seda liini juba nii varjamatult aetakse. Muidugi on igal inimesel õigus oma arvamust avaldada ja selleks ka lehepinda osta, aga siis pole mõtet ka muul ajal teha nägu, et Sõõrumaa ning temaga seotud ettevõtete ning KeRa vahel pole mingeid majandsuliku huvi sidemeid.


Rüütel: avalik arvamus ei tee presidenti (Delfi)
President Arnold Rüütli sõnul ei mõjuta avaliku arvamuse uuringud presidendivalimisi. „Üheski riigis ei valita presidenti avaliku arvamus uuringute alusel, selleks on valimised,” ütles Rüütel.
Vot nii. Rahva arvamus pole oluline. Kui kord näeb midagi ette, siis rahvas on vait ja järgib korda. Rahvas ei vali presidenti. Kord valib presidendi. Kord on vanem kui rahvas. Ordnung muss sein!
Ja siis räägivad mõningad ringkonnad Rüütlist kui rahva ühendajast, kui Eesti Rahva Presidendist jne. Kuidas saab rahvast ühendada president, kes rahva arvamust tähtsaks ei pea?


K-kinnisvaraafäär Vabaduse väljakul
Ja samal ajal üritab Keskerakond taas väga suuri summasid omadele kantida ning teha seda ajal, kui kõigi tähelepanu on koondunud mujale. Ütlen ausalt, ka mina pole siiani Vabaduse väljaku temaatika vastu huvi tundnud, kuigi enda arust jälgin Eestis toimuvat poliitilist tõmblemist küll keskmisest eestlasest suurema tähelepanelikkusega.


Laupäeval kell 10:30 Tammsaare parki!
Lõpetuseks: kutsun kõiki, keda sarnaselt minuga häirib üha enam maad võttev rahva tahtele pähe sülitamise ning riikliku sektori vara omadele laiali jagamise mentaliteet, mis muidugi toimub pidevalt ja iseenesest mõistetavalt j.o.k.k. võtmes, kogunema laupäeval, 23.09. kell 10:30 Estonia kõrval
Tammsaare parki, et kuni lõpuni näidata otsustajatele, mida Eesti rahvas asjade tänasest käigust arvab ning keda meie riigi juhina näha soovib. Isegi, kui see Eesti Vabariigi tänast presidenti ei huvita. Kohal on terve rida Eesti parimaid muusikuid.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home