Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, september 06, 2006

Eestlaste president on Ilves

Postimees räägib:
Eestlased näevad uue presidendina Ilvest
Viimase pooleteise kuuga on presidendikandidaat Toomas Hendrik Ilves kasvatanud oma toetust eestlaste seas veel kaheksa protsenti, mis teeb temast sobivaima presidendikandidaadi 66 protsendile eestlastele.

Samas tuletas Ilves meelde, et president selgub siiski 23. septembril Estonia saalis ja see otsus ei pruugi avaliku arvamusega kattuda.

«Praegu on loodud foon, kus inimesed ei julge öelda, et nad toetavad Rüütlit,» leidis Uudelepp. «Kardetakse, et kui astutakse Rüütli kaitseks välja, siis võivad nad ise sattuda pilgete ja rünnakute märklauaks nagu president Rüütel ja tema perekond.»
Nojah, see asi oli juba tegelikult aprillis selge ja sai olukorda siis ka ise analüüsitud.

Seega, kui Käpik nüüd jälle presidendi kohale sokutatakse, siis on selge, et Eesti Vabariigile on riigipea valinud mitte-kodanikud. Kift riik, kus kodanikud ise ei saa endale isegi riigipead valida. Nagu miskis Venemaa koosseisus olevas "vabariigis" elaks.

Igatahes on jõle tore, et presidendiks võib saada mees, kes valitakse mingi jõugu poolt, kes ei pruugi oma otsustes lähtuda avalikust arvamusest. Demokraatia minu perse.

Ja veel on huvitav mõttekäik, et inimesed HÄBENEVAD oma poolehoidu mingi isiku suhtes. Et siis häbeneme, et pooldame Käpikut, aga miskipärast ikka nii õudselt toetame teda? Mingi eriline skiso-maso-rahvas?

1 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home