Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, august 12, 2006

Rünnak möödus rahulikult

Postimees kirjutab:
Politsei: homoparaad möödus rahulikult

Umbes kell 15.30 ründasid umbes 30 noormeest Tallinna vanalinnas homoparaadil osalenuid. Ründajad kasutasid paraadi ründamiseks nii kivisid kui ka kaikaid ja esimeseks sihtmärgiks olid paraadil osalenud naised.

Seoses tänase paraadiga korraldas kesklinna politseiosakond avaliku korra tagamiseks politseioperatsiooni. Operatsiooni käigus peeti kinni kuus isikut, kes rikkusid oma käitumisega Tallinna linna avaliku korra eeskirju (VTMS §262), teatas politsei pressiesindaja. Üks isik oli alkoholijoobes.

Kesklinna politseiosakonda pöördus üks kannatanu, kes oli saanud kiviga vastu pead. Antud avalduse alusel algatas kesklinna politseiosakond kriminaalmenetluse.

«Kesklinna politseiosakonna ja turvafirma K-Gruppi poolt saab kokkuvõtvalt öelda, et paraad möödus rahulikult,» oli teates kirjas.

Ahsoo.... kas keegi võiks äkki mulle seletada, mis on kesklinna politseiosakonna ja turvafirma K-Grupi definitsioon sõnale "rahulik"? Ma nii palju saan aru, et 30-pealise kamba füüsiline rünnak naisterahvaste vastu ja kiviga vastu pead saanud ohver on veel igati "rahulikkuse" definitsioonile vastav. Ma lihtsalt sooviks teada, mis see piir on, mille ületamisel enam ei ole olukord "rahulik".

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home