Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, august 17, 2006

Kohutav saaga - update

Sai umbes kuu aega tagasi räägitud kohutavast google-pommist. Nüüd siis väike update.

1) kõige naljakam avastus, mille ma tegin, on see, et keegid on google-pommi meisterdamisega kaasa läinud, selle asemel aga, et linkida tegelikule rahvaliidu kodulehele (www.erl.ee), on pommid pandud viitama lehele www.rahvaliit.ee. See iseenesest on ka suht õige aadress, kuulub aga kohutava erakonna noortele. Igal juhul on rahvaliit.ee nüüd erl.ee-st google päringu "kohutav" puhul mööda läinud.

2) situatsioon teemal inglisekeelne vs eestikeelne google on põhimõtteliselt jäänud samaks. Eestikeelses google's on esikohal päringu "kohutav" puhul www.rahvaliit.ee (see noorte kohutavate koht), inglisekeelses aga endiselt "Aeg maha! kohutav muusikavideo". Originaalne kohutav leht (erl.ee) on aga langenud eestikeelses googles kolmandaks (teisele kohale on tõusnud SLopalehe artikkel kohutavast surmast silomasinas), inglisekeelses neljandaks.


Seega, tundub, et pommi ikka meisterdatakse, paraku on meisterdajad kahte leeri vajunud - ühed viitavad erl.ee-le, teised aga rahvaliit.ee-le. Ja paraku on see ka tõenäoliselt üheks põhjuseks, miks mingisugused aeg maha videod ja slopalehe artiklid siiani õigest lingist eespool püsivad.

A.Header
17. august 2003

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home