Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, august 12, 2006

eijäksa

soh, ma olen umbes nädalajagu juba siia blogi erinevaid viiteid postimehe artiklitele draftina salvestanud, et ehk hiljem kirjutaks midagi juurde ja nii. Aga teate, ei jäksa. Ma räägin muidugi presidendivalimistest. See, mis toimub, on lihtsalt tülgastav. Masendav või kohutav on juba vähe öeldud. Aga tegelikult on täiesti mõttetu siia mingeid linke postimehe artiklitele ära tooma hakata. Võtke suvalisel päeval postimees lahti ja ma võin garanteerida, et avalehel on jälle mõni artikkel, kus sepik-must-vanapaksise midagi arvavad ja räägivad, kuidas nad on maailma kõige paremad ja need, kes koostööna üritavad kandidaati leida, on pahadhalvad.

Või siis saate lugeda artiklit, kus on tehtud uuring rahva seas, keda nad näeksid hää meelega presidendina ja keda nad usuvad, et tegelikult presidendiks saab. Tulemus on muidugi iseenesestmõistetav praeguses tülgastavas ajajärgus, aga see-eest seda kõnekam. Muidugi SOOVITAKSE näha Toomas-Hendrikut. Arvatakse aga, et tegelikult SAAB ikkagi jälle too duracellilehm. Mida see näitab? See näitab kõige ehedamalt, kuidas meie riigisüsteem, vähemasti presidendi valimiste osas, ei tööta. Kui inimesed toetavad üht, aga usuvad, et saab hoopis keegi teine võimule, siis on ometi ju midagi valesti! Kes siis, krt, ikkagi lõpuks otsustab, kes võimuesindajateks saavad? Kui seda ei tee rahvas, siis... kes? Rõve, lihtsalt rõve.

Ja kusjuures kõige rõvedam selle asja juures ei ole sugugi see, et toda duracellilehma edasi pukis hoitakse. Rõve on kesk-masendavatele juba omaseks saanud vassimine ja salatsemine ja viimase hetkeni ebamääratsemine. Ei olnud ju liiga keeruline arvata, et tegelikult nad algusest peale toetasid Rüütlit. Tulnud siis välja ja öelnudki seda konkreetselt. Rahvas teab siis, kes mille eest seisab. Rahvaliidu seisukoht oli algusest peale selge ja seetõttu, kuigi nad on keskerakondlastega paras paar, on nad siiski kriipsu võrra vähem tölplased. Kesk-masendavad aga mängivad pidevalt sogasest veest kala püüdmise mängu. No mäletate ju ometi ELiga liitumise aega, kus kuni lõpuni ei saanud päris täpselt aru, mis see kesk-masendavate ja Suure Juhi seisukoht asjas on. "Südametunnistuse järgi". Minge teate... Rõvedad põhimõteteta oportunistid. Ei saa ühtegi konkreetset seisukohta välja öelda, kuna siis ei saa enam oma hinda üles kruvida. Lisaks on konkreetsete otsustega see halb asi, et need võivad alati kedagi riivata ja seega valijaskonda vähendada. Aga aja lõpuni mingit totaalhägu, kus keegi ei saa aru, mis su seisukohad on, ei ole millestki kinni haarata, ja kõik on väga hästi. Ja valivad, tölplased valivad selliseid. Idioodi järjekindlusega. Mass on ikka kuradi loll. Masendav.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home