Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, mai 17, 2006

mõned mõtted

Seekord kiirelt, lühidalt ja totaalselt lohakalt...

Roolijoodikute teema
- muuhulgas loll Postimehe küsitlus:
Kuidas võidelda roolijoodikutega? (1111)
Karmistada karistusi

Ühiskondliku hukkamõistuga

Võitlus on lootusetu

Kuhu jäid variandid a la "tõhustame kontrolli", "rohkem politseinikke tänavatele", "suurendame politseinike palkasid ja isikkoosseisu" jne? Ainult karistame või mõistame hukka või lootusetu. Normaalne käsitlus küll, rsk.

Oot, ja mis teema ikkagi sellega on, et alkomeetri järgi ei saa karistust määrata, veretestist võib aga keelduda??? Peaks kohe täpsemalt uurima, kui aega ja viitsimist oleks...


Presidendi valimiste teema
Vastik klounaad - masendav erakond võiks mõttetu laveerimise asemel teha nagu rahvaliit ja teatada ära, et parlamendis midagi sisulist ei toimu. Aga nad ei saa, sest siis oleks nad liiga lihtne liha rahvaliitlaste jaoks ja nendega ei saaks hiljem head diili teha. Nii tulebki kõigi jaoks raskesti kättesaadavat mängida, et oma "aktsiate väärtust tõsta". ÖÄK!!

Mis ikkagi on saanud Lennart Meri viimasest ametlikust sammust ehk PS muudatuse algatamine, et rahvas presidenti otse valiks?


Ja mis saab siis, kui keegi koomasse kukub või ainult natuke elus on?
http://www.postimees.ee/170506/esileht/siseuudised/201977.php
Kas haiglad ei peagi neid inimesi elus hoidma? Kuidas suhtuda sellesse, et kõrgemad meditsiiniametnikud avalikult ja häbi tundmata räägivad sisuliselt eutanaasiast?? Kas elu polegi enam ülim väärtus meditsiinitöötajate jaoks??? Ausalt öeldes oli see artikkel väga hirmutav lugemine. Saan aru, et mingil pragmaatiliselt tasandil on vegeeterivas seisundis inimese minna laskmine mõeldav ja võibolla isegi õigustatud, aga meditsiiniinimesed ei tohiks kindlasti olla need, kes seda avalikult ja esmajärjekorras soovitama hakkavad.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home