Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, aprill 06, 2006

Vahelduseks muusikat

Vahel tuleb tunne, et asi kisub liiga tõsiseks ja virisevaks ära. Seega vahele midagi täiesti kontekstivälist positiivset kah. Seekord siis sooviks tutvustada kaht lugu, mille olen enda jaoks paari päeva eest leidnud ja mida nüüd kordamööda väsimatult kuulan. Kumbki pole teab mis uus looming, aga hea sellegipoolest (või just seetõttu?)
 • M.O.P. - Ante Up (2000)
  Tõsine hip-hop, with an attitude, mitte mingi suvaline soigumine, vaid asi kerib jõuga edasi, ründab täiega näkku, nagu PÄRIS!

 • Massive Attack - Teardrop (1998)
  Tänapäeva inimestele võibolla paremini tuntud kui "House, M.D." seriaali tunnusmeloodia (oleme ausad, nii ka mina selle otsa komistasin). Selline diip aeglaselt rulluv kohati meeldivalt häirivalt kriipiv süngemapoolne elektrovärk.
ja veel - väga abiks koht muusikasõprade jaoks on kindlasti www.pandora.com. Topite aga mõne oma lemmikloo või -artisti sisse ja teile lastakse lõputu voona kõiksugu muud samalaadset mussi. Väga mõnus. Nii on täiesti reaalne võimalus leida uusi seni täiesti tundmatuid lugusid, mis kiiresti lemmikuteks muutuvad. Soovitan kindlasti katsetada!

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:56, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home