Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, aprill 26, 2006

Telestaar Sults

Teate, tegelikult on selle Sultsi teema üleval hoidmine lausmõttetus. No tõepoolest võiks seda võrrelda Teise Arnoldi ja Ryan Angelose teemaga. Kaua Sa ikka mentaalse puudulikkuse all kannatava inimese üle ilgud. Aga noh, Pealtnägija võttis teema jälle üles ning käis Sultsiga koolis rääkimas ning otse küsimus, et kas härra on hulluks läinud. Väga huvitavat juttu tuli igatahes. Ikka see 150 milliga Harju tänava teivashüppekapiplatsi ostmise lugu näiteks. Et mees tõsimeeli mõtleb, et tänapäeval ei pea ostjal seda raha olema. Et tema võtab kuskilt eiteakust laenu Tralinna garantii alusel ning annab siis teivashüppekapiplatsi linnale. Kõik rahul, tema oma heateo teinud, linn TASUTA krundi kätte saanud.


Arvate, et midagi on justkui kuskilt veel puudu, et kõik asjaosalised üles lugeda? Mina arvasin ka. Aga Sults rohkem ei rääkinud, leidis, et kõik on rahul. See meenutab mingit South Parki osa, kus olid aluspüksipäkapikud (underpants gnomes), kes varastasid laste aluspükse. Nende motivatsiooniks oli geniaalne äriplaan, mis skemaatiliselt nägi välja järgmine:

varastame aluspüksid --> ??? --> KASUM!

On ju hea plaan! Vot, ja Sultsi plaan on samasugune:
1) Võtan laenu, Tralinn garanteerib
2) Ostan Harju tänava teivashüppekapiplatsi
3) Annan selle tasuta Tralinnale
4) ???
5) Kõik on rahul

Taipamatutele (s.h. hr Sultsile): kes maksab memme vaeva? Ehk kes laenuandjale raha tagasi annab?

Probleem on tegelikult selles, et selline mõtlemisvõimetu inimene ajab igapäevaselt kooli asju, s.h. kontrollib kogu rahamajandust. Samuti vastutab näiteks Tralinna eelarve kinnitamise kaudu ka Eesti pealinna rahaasjade eest. Ja see mees on valmis tobenaljakalt mittetöötavale laenuskeemile andma Tralinna garantii??? Ma ei taha teada, kuhu kõikjale ta veel Tralinna garantii jagaks, kui tal see võimalus oleks. Võtaks siis juba isiklikult paar miljardit laenu ja ehitaks, no ma ei tea, kolm uut kunstikooli? Võtaks veel mõned miljardid ja ehitaks kõik Tralinna ristmikud mitmetasandiliseks. Tralinn saab selle ju kõik TASUTA, kuna raha laenab ju hr eraisik Sults. (Tralinna garantii... naah... who cares!)

Ülejäänud jutt oli muidugi ka hea. Mõned nopped lihtsalt:
1) Sults taob alguses vastu rinda ja teatab, et tema on sügavalt pagan. Lõpetab intervjuu aga sellega, et tema ema vaim ümbritseb teda ning on tema kaitseingel. Et tema on selles suhtes sügavalt usklik. hmm...
2) See, kuidas ta reklaamvoldiku/rahapaki loos volikogus opositsiooni sügavat konspiratsiooni nägi, kuidas kõik oli planeeritud jne, oleks isegi Jüri Linale ja muudele kaashulludele au teinud.

Ja kogu see aeg mehe absoluutselt haiglaslikud grimassid ja pungis silmad... kas kuidagi vabatahtlikult sundkorras ei saaks meest paariks nädalaks kuni kuuks kuhugi sanatooriumisse välja puhkama saata? Mees on ju ületõmmanud täiega! Andke mehele puhkust!!!

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:55, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home