Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

esmaspäev, aprill 10, 2006

Rattad lännu, abiratas püsib

Lubasin, et kolin end ametlikult Tralinna piiri taha. Ütlen ausalt, ei ole veel jõudnud, aga ma teen selle ära. Ainult et... ainult et täna ma pidin ikkagi uue kodu lähedal autol rattad napilt alt ära sõitma Tralinnale kuuluval teejupil, samal ajal, kui Abiratas olukorraga "tutvub". Nimetatud teelõik on siis Vana-Tartu maantee Lennujaama poolne ots. Te minge ja katsuge seal normaalselt sõita. Seal peaaegu muud polegi, kui üks auk teise küljes kinni. Ja keset teed (ja ma ei liialda, tõepoolest KESET teed) on selline nummi 10+ cm sügavune teravate seinadega nii umbes 30x40 auk. Kusjuures nii ilusalt sirgete seintega, nagu keegi oleks selle spetsiaalselt välja freesinud. Igatahes, tagantjärgi tarkusena võib öelda, et kui seal autod vastu tulevad, siis tuleb lihtsalt seisma jääda ja kõik mööda lasta, muidu paratamatult paned mõnele põhjatule löökaugule pihta. Auto tegi igatahes väga kaeblikku häält, aga kuna ta on kordi tublim kui Tralinna põmmpead, siis jäi veel imeläbi terveks.P.S. 18.12.2006: kuivõrd abiratas (aka tainas) on end jälle ära kolinud, siis on eelpool toodud link abiratase kodulehele uuendatud.

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:56, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home