Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

esmaspäev, aprill 10, 2006

Rahustid lastele!

Kuidas teile muidu Johnson'si beebišampooni reklaam meeldib? No see, mis lavendliga olevat? Reklaami point umbes selline, et pese õhtuti last lavendliga šampooniga, kuna lavendel rahustab last ja ta jääb paremini magama. Iseenesest täiesti hea mõte, ainult et, mulle ei anna asu varjatud mõte (viga võib ka olla minu enda rikutud mõtlemises, üldse ei välista, pigem on see tõenäoline). Nimelt et reklaamime mingit vahendit, mis paneb lapse kiiremini magama. Võibolla siis järgmiseks unerohi beebidele? Noh, et mis ta karjub öösel, rohi sisse ja magab nagu lapsuke (sic!) hommikuni.

Põhimõtteliselt siis see piiri tõmbamise teema, et kuhumaani on lubatud ja kustmaalt mitte. "Pits viina ja teie laps ei sega teid 12 tundi!" on vististi kindlalt tolle lubamatu poole peal, lavendliga šampoon tõenäoliselt lubatu poolel. Aga kust läheb piir? Unerohi lastele? Lubatud, mittelubatud? Oleneb kontekstist? Igatahes tekitab see Johnson'si reklaam minus iga kord kerget ebamugavustunnet. Eriti üldises ühiskondlikus kontekstis, kus räägitakse, et vanematel pole oma laste jaoks aega ja need on justkui tülinaks jne. Kõik lapsed lavendlišampooni kuurile? Pole last (laps on ui(mas)nutatud), pole probleemi? Prrr.... vastik mõttekäik...

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:56, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home