Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

esmaspäev, aprill 17, 2006

Masendavad võlakirjad

Leheneeger kirjutab:
J.o.k.k.
Keskerakonna mured võlakirjadega on ilmselt murtud.

Tallinna halduskohus otsustas Harju tänava äärsete kruntide ostu-müügi tehingu asjus esitatud kaebust mitte rahuldada ning tehingult tõkendi maha võtta.
Harju tänava kruntide Tallinna linnale ostmise vaidlustava kaebuse esitas 17. märtsil halduskohtule Reformierakonda kuuluv tallinlane Mihkel Rääk. Seoses sellega lükkus Harju tänava äärsete kruntide ostu-müügi tehing edasi.
Tallinna linnavolikogu otsustas 9. märtsil osta Harju tänava kinnistud sinna haljasala rajamise eesmärgil linnale.
Äripäev kirjutab:
Keskerakonna peasekretär Kadri Must väidab, et nende erakonna poolt üle kolme aasta tagasi emiteeritud võlakirjade ostjaid teab vaid LHV.

Keskerakond emiteeris kolm aastat tagasi kokku ligi 10 miljoni krooni eest võlakirju. Tänavu märtsis Te ütlesite, et nende lunastamise tähtaja üle peetakse läbirääkimisi. Kuidas need lõppesid?

Kokku oli meil sada võlakirja. Selle aasta märtsis sai neist 10 lunastatud ja 90 pikendatud märtsini 2007.

Kes ikkagi on need salapärased investorid, kes oma raha (10 miljonit krooni) võlakirjade alla panid? Kui suur on nende võlakirjade aastatootlus? Miks nende investorite nimesid pole siiani avalikustatud, seda enam, et erakondadel on kohustus oma rahaallikad avalikustada?

Mina olen võlakirjade osas ajanud asju Rain Tammega LHVst. Investorid on investeerinud LHV toodetesse, millest loodavad raha teenida. Nende kasu on meie makstavad intressid. Kes nad on ja miks, tuleb LHVst küsida.

See on üks ilmatu ilus pimesikumäng. Masendav erakond saab öelda, et tema ei tea midagi, ainult LHV teab, LHV aga saab öelda, et tema ei tohi midagi rääkida, kuna see oleks kliendisuhte rikkumine. "Lihtne!" nagu ütles Harju Loogiline korduvalt ühes heas filmis.

Huvitav, kuidas maksuamet tavaliselt sellistesse pika elueaga "laenudesse" suhtub, mida eriti tagasi ei maksta ja mille intressimäär on teadmata suurus ning mis antakse ettevõtte poolt selle omanikele? Ma võin teile öelda - seda käsitletakse omanikutuluna, millelt tuleb maksta tulumaksu. Kui aga sellise laenu saajaks, mille tagasimaksmise tähtaeg kuidagi ujuvalt edasi muudkui nihkub ja mille intress tundub olevat saladus omaette, on erakond, siis miskipärast ei käsitleta seda toetusena erakonnale ning sellise "laenu" andjat ei pea teiste toetajatega võrdsetel alustel avalikustama. Aga muidugi, j.o.k.k., matsid!

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:55, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home