Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

teisipäev, aprill 04, 2006

kivi aknas, j.o.k.k.*

Vorstikotkal ja Vibukübaral juhtus õnnetus, mis ilmestab väga hästi Tallinna üldist taset. Ma saan tema ärritusest väga hästi aru. On lihsalt pime õnn, et mulle pole aknasse veel mingi poolik tellis lennanud või pole ma autoga keset mõnd Tallinna peatänavat 2 meetri sügavusse löökkraavi sõitnud. Sest löökAUKUDEKS neid jurakaid keset teed nimetada on juba sama hea, kui Niiluse jõge väikseks ojakeseks pidada. On ainult ametnike vedamine see, et asjalikel inimestel on niivõrd palju muid asjatoimetusi, et nad kõiksugu nõmedustele lihstalt ei jõua ametlikku käiku anda. Vastasel juhul oleksid kohtud umbes kõiksugu kuritahtliku hooletuse ja ametiseisundi kuritarvituse keisse. Kuidagi muudmoodi ei oska ma seda kvalifitseerida, kui teatud otsustajad täiesti teadlikult sita kvaliteediga töid kõiksugu teemeestelt tellivad ja siis praaktööde puhul garantii korras ümberehitusi ei nõua.

Kuna ma olen laisk, kuid mul on ometi vaja oma blogi ju mingi asjaga täita, siis kopeerinpasteerin siiasamma oma kommentaari Vorstikotka ja Vibukübara õnnetusjuhtumi kirjelduse juurest. Loodetavasti keegi paneb seda pahaks.

krt selline asi teeb tõesti tigedaks. Nagu täna ka kõiksugu artiklid ajakirjanduses olid (Postimees), kuidas Kommunaalamet on kenasti valmis kõik auku sõitnud autode kulud katma, AGA... selleks on vaja politsei poolt kinnituskirja, et oli jah seal kuskil kohas selline. Ja me ju kõik teame, kui operatiivselt ülikiiresti politsei taoliste "pisiasjade" peale reageerib. Seega, kogu Sinu õhtu on rikutud sellega, et Sa ootad smurffe kõigepealt tund või paar, siis käid veel sajas instantsis pabereid määrimas, maksad muidugi kõigepealt kogu remondi kinni (uus rehv, velg, veel mingid asjad veermikus, mis kindlasti ka on purunenud, kokku võib rahulikult mitu kui mitte kümme+ tuhat krooni kuluda) ja siis võibolla kunagi otsustavad mingid osavõtmatud tüübid kuskil oma bürokraatiakuningriigis sulle need OTSESED kviitungitega tõestatud kulud kompenseerida. Järgmise 2 kuu jooksul, kui vahepeal midagi vahele ei tule. Seda, et kogu selle jura peale kulub ühel tööinimesel rahulikult paar tööpäeva (remonti saab ju ainult tööajal, bürokraatidega maadlemisest rääkimata) pluss närvi- ja energiakulu, halb meel ning ametnikepoolne alandamine, seda ei kompenseeri keegi. J.o.k.k.
Ise olen seni pidanud plaani, et kui varsti napilt Tallinna piiri taha kolin, siis jätan registreeringu Tallinnasse, no et võibolla kunagi saab mingeid kõrgemaid sünnitoetusi jms nodi, aga seda jama siin lugedes ja ise kogedes tundub mõte end siit Tralinnast ära registreerida üha mõistlikum.
* juriidiliselt on kõik korrektne

2 Comments:

 • At 5/4/06 11:28, Blogger leheneeger said…

  Arrowhead, saaksid sa ühendust võtta punks@solo.delfi.ee? Mind huvitab see elukoha registreerimise teema.

   
 • At 31/3/15 19:56, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home