Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

laupäev, aprill 15, 2006

Google leidis abiratta jälle üles

11. aprillil (4 päeva tagasi), viidi abiratta koduleht teisele aadressile, kuna google-pommi tulemusena oli see google'i otsingutes esikohale jõudnud.

On rõõm teatada, et tänaseks on peitusemängimine taaskordse (vahe?)finišini jõudnud, mis tähendab, et google on blogijate suunamisel õigele aadressile jälle jälile saanud ning otsing "abiratas" annab esimese lingina taas õige aadressi. Selleks kulus siis, nagu eelpool öeldud, kõigest 4 päeva (või 3? Ma eile ei kontrollinud). Ootan põnevusega abiratta edasisi käike.


Õiend: nagu informeeritumad allikad kirjutavad, läkski uue google-pommi aktiveerumiseks kõigest 3 (KOLM!) päeva. "You can run, but you can't hide" nagu ütlevad ülemeremehed.

---täiendus 18.12.2006: täna avastasin, et abiratase (aka tainas) koduleht on jälle kolinud. Vaatame siis, kaua seekord aega läheb enne, kui google õige lehe üles leiab. Seoses taaskordse muutusega olen ka ülalolevad lingid õigeks muutnud. Ajaloo huvides olgu siinkohal ära toodud ka abiratase kodulehe eelmine aadress: http://www.tallinn.ee/est/g3659---

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:55, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home