Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

esmaspäev, aprill 10, 2006

Eesti riigi kliendid

Lugesin siis täna (no, heaküll, reedel lugesin tegelt) taaskord Postimeest, mis kirjutas:
Paar tuhat klienti, kes on kasutanud maksuvaba tulu lubatust rohkem, pole tänase päeva seisuga oma tuludeklaratsiooni veel esitanud, teatas maksu- ja tolliamet.
Lugesin igaks juhuks kaks korda ja teine kord olid täpselt samad sõnad kirjas. Et siis oleme edaspidi kliendid. Tea, mis teenuseid maksuamet meile konkreetselt pakkuda võiks? "Raha ära andmise kampaania - maksad tulumaksu, saad sotsiaalmaksu kauba peale!" või siis "Maksa kohe kõik raha ära, tänaseni veel ilma trahvita!!"

Iseenesest on see organisatsiooni seespoolt vaadates väga positiivne, kui maksumaksjaid klientideks pidama hakatakse, kui sellega kaasneb ka suhtumine nagu klienti, mitte nagu lüpsilehma. Loodetavasti asi just nii on.

Muide, ma pean ütlema samas, et ega minu kokkupuuted maksuametiga piirduvad üks kord aastas tuludeklaratsiooni esitamisega ja siiani võin sellega igati rahule jääda, seega pole mul ühtki pretensiooni antud asutuse aadressil, lihtsalt see sõnastus ajakirjanduses tundus nii vahva.

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:56, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home