Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, aprill 26, 2006

Ajakirjanduses räägitakse asju

Mõned lingid sai tallele pandud, mis minu sotsiaalset närvi eile kõditasid.

Kohuke laamendab, tarbijakaitse maksab.
http://www.postimees.ee/250406/esileht/siseuudised/199295.php
Väga poeetiliselt ilus lõpp. Kõik näevad, et K teeb masendavalt sitta, kokkuvõttes aga maksavad maksumaksjad veel asjale peale. J.o.k.k.


Mees tappis sissetungija
http://www.postimees.ee/250406/esileht/siseuudised/199272.php
Ma hoian pöidlaid ja varbaid, et seekord terve mõistus lõplikult võidaks ja oma pere kaitsnud mehele mingitsorti Julge Kodaniku Auraha järgmisel võidupüh... ptüi... vabariigi aastapäeval antaks. Aga ma ikkagi kardan, et leitakse, et hullumeelset sissetungijat oleks tulnud veenda sõnadega ning kõige karmimal juhul ainult paljakäsi kallale minna. Õige oleks tegelikult olnud nurka istuda ja miili... krt, näe jälle läks sassi, politsei ikka, ära oodata, kuna jõuvõtteid võivad ikka ainult spetsiaalsed riiklikud struktuurid Eesti Demokraatlikus Rahvavabariigis kasutada. Ja üldsegi, miks nn "enesekaitsja" noaga ikkagi kolm korda lõi, eksole! Ilmselge mõrvamotiiv koorub siit välja. Ei, ikka kinni tuleks panna. Nii umbes 15 aastaks või midagi.

Kõike seda lugedes ning miilitsa adekvaatset reageerimiskiirust tunnistades avastasin end mõttelt, et peaks vist ka hakkama spordiga tegelema. Pesapallispordiga näiteks. Et noh, siis saan tugevaks ja suudan enda eest seista. Ahjaa, kurikas on siis ka ju olemas. Hmm... peaks homme kohe poodi minema ja kaks kurikat ära ostma. Eks palli ja kindad saab hiljem muretseda, alguses harjutan kurika käsitlemist. Ühe panen kodus voodi alla, teise viskan autosse. Siis pidevalt võimalik trenni teha - kas siis vabas õhus või kodustest tingimustes.


Estonian Airlines - Eesti uhkus taevastes kõrgustes
http://www.postimees.ee/260406/esileht/majandus/199423.php
Estonian Airlines'i teema on muidugi komöödia omaette. Kuidas järjepanu mootorid riknevad ja linnud on liiga tugeva peaga, et vastu lennukit lendavad ja udu on liiga tugev, et maanduda ei saa jne. Huvitav on see, et EA ei pea vajalikuks pilootide kvalifikatsiooni tõsta, teiste lennufirmade meelest pole see liigne kulu. Huvitav, kas teised lennufirmad lendavad kuskil eriti sombustes paikades siis, kuhu EA kohe kuidagi ei satu? See, kuidas ettevõtte tervele PR-meeskonnale tuleks kogu täiega kollektiivselt sulg sappa kinnitada ja head lennuilma soovida, on veel eraldi hea teema.
Vt. ka http://mart.tehnokratt.net/?p=336

1 Comments:

 • At 31/3/15 19:55, Anonymous Anonüümne said…

  Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

   

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home