Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

reede, märts 31, 2006

Rüütel võttis sõna ja... otse puusse jälle

Rüütel räägib, Postimees kirjutab: http://www.postimees.ee/310306/esileht/196764.php

President räägib siis sellest, kui hirmus see viimase aja jant Tallinnas olnud on, et kuidas ikka ei tohi hääli osta ja see on nii kohutav. Kõik on ju õige, ainult et... hmm... ainult et 2 väga põhimõttelist asja:

1) Kogu sõnavõtt käib ainult ühte väravasse - häälte ostmine (Rebase väidetav pahategu) on halb. Sellest, et teine pool ka nagu masendav siga käitunud on, MITTE ÜHT SÕNA!!! Jah, ma olen üks igavesti paranoiline inimene, aga selline presidendi ametlik sõnavõtt on ikka väga ühte teatud klikkonda soosiv.

2) Ainuke asi, mis praegusel momendil tõesti selge kogu selle jama juures on, on see, et Bittman salaja vestlust salvestas. See, kas Rebane tahtis teda üle osta või mitte, on vägagi vaieldav veel praegu. Aga kui niivõrd autoriteetsel positsioonil asuv inimene nagu president ametlikult sõna võtab ja ainult kahtlustel püsivat probleemi taunib, ilma et FAKTILIST ebademokraatlikku tegevust mainikski, siis kinnistubki ju massil veel senisest enam, et süüdi on ainult Rebane ja masendavad tegelased on puhtad poisid.

Härra president, selline käitumine pole õige ega demokraatlik ehk see, millest te justkui just kõnelesite! Kuidas te saate poliitikutelt või rahvalt midagi nõuda, kui te eeskuju ei näita?!

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home