Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, märts 29, 2006

Lindiskandaal vol2

Lausa tummaks võtab see, mis Eestis tänapäeva poliitikas ikka toimub. Täiesti arulage ja võimatu tundub olukord, et masendava erakonna poliitikud ennast kuidagimoodigi tahaksid mingi uue lindiskandaaliga seostada. See 1995. aastal toimunugi pole isegi tänaseks veel täiesti vaibunud ning on saanud juba Eesti poliitfolkloori üheks osaks. Ja nüüd tulevad välja masendavad pärdikud, lähevad jälle teiste poliitikutega rääkima ning võtavad kõneluse salaja linti. Mis veelgi enam - pärast seda tulevad avalikkuse ette ja hakkavad veel kiitlema kah oma vägiteoga!!! Kus, kurat, on nende inimeste mõistus? Kus, kurat, on nende valijate mõistus??!!!
OK, ma saan aru, et poliitikute ülesostmise teema ei ole ilus jne, kuid minu jaoks on see salajase jälitustegevuse kõrval ikka väga väike probleem. Kui volikogusse on sellised tropid valitud, kes on valmis teisele poole mingi rulli eest üle minema, siis on süüdi ikkagi valijad, kes sellised masendavad tüübid sinna end esindama valinud on. Salajane lindistamine peaks aga iseendale augu kaevamine olema, vähemasti normaalses ühiskonnas ja poliitkeskkonnas. Mõelge ise, kas on võimalik selliste inimestega üldse midagi läbi rääkida, kellel võib iga moment salvestav diktofon taskus peituda? Selliseid pärdikuid ei saa ju usaldada ja mismoodi siis nendega veel koostööd teha?
Kas tõesti on kesikute valijaskond nii loll, et tema tähelepanu suudetakse Suure Masendava Juhi
sõnavõttudega juhtida ainult väitele, et keegi opositsioonist üritas keskerakondlast ära osta? Kas tõesti ei jõua neile kohale, et hoopis hullem probleem on salajase lindistamise fakt?! Sest lindistamine on tõepoolest FAKT, see, mida Rebane aga lubas või väitis või ära osta püüdis, ainult masendava ajalehe väide. Kapo näiteks on juba öelnud, et sellel lindistusele ei olnud salvestatud mingit ebaseaduslikku pakkumist.

Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas on selline jama võimalik. KUIDAS??? Kuidas on võimalik, et keskjobud ikka veel salajase lindistamisega riskivad ja seejuures veel sellest avalikult kuulutama tulevad??? Kuidas on võimalik tänapäeval niimoodi kalkuleerida, et ega see skandaal masendava erakonna valijaid ikka ei mõjuta? Kuidas saab tänapäeval mass ikka veel nii loll olla?

Kuidas on võimalik, et Tallinna linnavõimuga seonduva osas nõuab opositsioonilt aru majandusminister, mitte kohaliku võimu esindaja??? Kuidas on võimalik, et aru päritakse Reformierakonna käest, kui väidetav vahejuhtum puudutab tegelikult Res Publica esindajat??? Kuidas on võimalik, et aru pärib mees, kes on poliitlindistamise Eestis üldse kuulsaks teinud???

Kuskohas on nahhaalsuse piir? Millal ometi võiks valijatele mõistus pähe tulla? Kaua võib?! KAUA VEEL VÕIB??!!

aga äkki, ÄKKI on selline võimalus olemas, et masendaval erakonnal on olukord Tallinnas juba nii täbaraks minemas, et nüüd tuleb hakata võitlema juba vahendeid valimata? Arvestades, milline näotu mass sinna volikokku masendava erakonna nimekirjas hulgakesi sai, poleks ju mingi ime, kui oht, et hakkab leiduma ülejooksikuid, kes võimukaalu opositsiooni poole kallutaks, on täiesti reaalne ja tõsine. Nüüd siis üritatakse ennetava löögiga kõik võimalikud ülejooksikud juba enne teo toimumist avalikult häbistada, et nende ülemineku kihku vaos hoida. Polegi väga ebareaalne mõttekäik ju?


P.S. ja kui nüüd selgub, et lindistus on miskitsorti fabritseering elik võltsing, siis, noh... ma ei tea. Sõnad saavad otsa. Mõelge ise - see on ju ebaloogiline, et tollele keskjobule pakuti hääle eest abilinnapea kohta - tüüp kaob siis ju volikogust ära ja on jälle vaja hakata uut tüüpi ära ostma. Või käivad tõepoolest üleostmise kalkulatsioonid ainult ühe umbusaldushääletuse kaupa?

P.P.S. Huvitav, miks kõmulist lindistust ajakirjandusega veel jagatud pole (masendav leht EI OLE ajakirjandus)? Saaks adekvaatsema pildi sellest, mis seal siis ikkagi TEGELIKULT peal on ja võibolla leiduks uurival ajakirjandusel isegi piisavalt pealehakkamist, et lindistust mõnel spetsialistil uurida lasta, et kas tegemist on ikka autentse kraamiga.


Õiend: 7-minutiline jupp salvestusest on nüüd olemas: http://www.trio.ee/test/7min.mp3
Kogu salvestuse pikkuseks on öeldud 77 minutit. Kahjuks pole praegu endal võimalik, seda kuulata (pole kõlareid), aga eks siis hiljem.

2 Comments:

  • At 29/3/06 15:41, Blogger leheneeger said…

    Fail on olemas, see on (99% olen kindel) autentne ja seda ketrab Kuku-raadio. Ilmselt saab see täna üles ka mõne ajalehe ja/või uudisteportaali veebi.

     
  • At 29/3/06 15:44, Blogger Arrow Header said…

    aa... ok, väga hea, väga hea! Saab ehk veidi selgemaks...

     

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home