Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

esmaspäev, jaanuar 30, 2006

10 põhjust, miks homoabielud on valed

Disk leimer: enne järgmise top10 kirjutamist olgu öeldud, et tegelikult ma ei toeta samasooliste abielusid, kuna ma olen vanamoodne ning kuulun kõige tagurlikumasse sotsiaalsesse gruppi (heteroseksuaalne valge mees), kuid homofoobne hüsteeria pole siiski minu tass teed (loe ehtsat näidet Postimehest, kus oma piiritul tarkusel laseb meie peale paista Priit "the guru" Pullerits: http://www.postimees.ee/300106/esileht/arvamus/190357.php.)


Tsitaat Postimehe kommentaariumist:
Silver
30.01.2006 11:38
10 põhjust, miks homoabielud on valed

1. Homoseksuaalsus pole loomulik. Ja nagu te teate, on eestlased alati olnud ebaloomulike asjade vastu, nagu näiteks prillid, plastmass ja ahjud.

2. Homoabielud õhutavad inimesi homoks saama, täpselt nii nagu pikkade inimestega koos olemine muudab inimesed pikkadeks.

3. Homoabielude legaliseerimine avab ukse igat sorti hullule käitumisele. Inimesed tahavad võib-olla järgmisena oma lemmikloomadega abielluda, sest nagu te teate, on koerad legaalsed subjektid ja võivad abielulepingule alla kirjutada.

4. Tavaline abielu on eksisteerinud juba väga kaua ja ei ole selle aja jooksul üldse muutunud. Naised on ikka veel omand, mustanahalised ei tohi abielluda valgenahalistega ja abielulahutus on ikka veel ebaseaduslik.

5. Tavaline abielu ei ole enam nii tähenduslik ja püha, kui lubada ka homoabielusid. Britney Spears’i 55-tunnise „nalja pärast” abielu pühadus oleks rüvetatud.

6. Tavalised abielud on õiged, sest seeläbi saame me lapsi. Sest niipea kui homodel ei lubata abielluda, hakkavad nad kohe heteroteks ja saavad lapsi. Homodel, viljatutel ja vanadel inimestel ei tohi lasta abielluda, sest lastekodud pole veel täis ja maailm vajab rohkem lapsi.

7. Loomulikult kasvatavad homodest paarid ainult homodest lapsi, sest heteroseksuaalsed vanemad kasvatavad ainult heteroseksuaalseid lapsi.

8. Religioon ei toeta homoabielusid. Sellises teokraatlikus riigis nagu meil surutakse ühe religiooni väärtused kogu ühiskonnale peale.

9. Lapsed ei kasva korralikult, kui neil pole kodus nii mees- kui naissoost rollimudeleid. Seetõttu keelab meie ühiskond rangelt ka üksikvanematel lapsi kasvatada.

10. Homoabielud lähevad meie ühiskonna alustaladega vastu, ja me ei suudaks kunagi nendega adapteeruda. Täpselt samuti nagu me pole adapteerunud autodega, kapitalismiga või pikemate eluigadega.

1 Comments:

  • At 2/2/06 10:24, Anonymous Anonüümne said…

    mulle meeldivad need põhjused ;)

     

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home