Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

reede, november 04, 2005

Süütuse presumptsioon ÄP moodi

Süütuse presumptsioon või õigemini selle puudumine Äripäeva moodi:

http://www.aripaev.ee/3029/arv_repliik_302901.html

-------------------------------------
Tahaks oksendada
Tõnis Oja
Tonis.Oja@aripaev.ee
04.11.2005 00:00

Tülgastus tuleb peale, kui vaadata, kuidas LHV foorumis osalejad Oliver Peeki ja Kristjan Lepikut ühemõtteliselt kaitsma hakkasid. “On, mis on, või oli, mis ta oli, aga mina võtan oma mütsilodu nende meeste ees austuseks maha,” lausub üks kommentaator.
Muidugi, süüdi saab mõista ainult kohus. Aga ainult kohus saab mõista Peeki, Lepiku ja LHV ka süütuks. Ehkki foorumis sõnavõtjatele on selge, et tehinguteks kasutati infot, mis ei olnud avalikkuseni jõudnud, avaldati meestele tunnustust kavaluse eest. Kui nemad võitsid 100 mln kr, siis keegi teine selle kaotas. Seekord olid kaotajad ameeriklased, aga samahästi võidakse mingit kavalat skeemi kasutades teha kahju ka meie investeeringutele või pensionifondidele. Aga LHV foorumi investeerimiskeenjusi see muidugi ei kotiks – tädi Maalile osavalt mütsi pähe tõmbamise eest avaldataks seal taas respekti.
-------------------------------------

Vot nii, kallid kaasmaalased. Kui te arvate, et süütuse presumptsioon on olemas, siis kindlasti mitte Eesti Vabariigis Äripäeva toimetuses. Seega, kui keegi süüdistab mind homme 2 alaealise vägistamises ning suureulatuslikus metsavarguses, siis Äripäev võib täiesti vabalt kirjutada, kui õudne inimene kodanik arrowheader tõepoolest on, kuna kohus pole mind ju veel süütuks tunnistanud.
Ja siis räägitakse, et peaks vastu võtma seaduse (link1, link2), mis piiraks portaalides kommenteerimise võimaluse ning laseks kommenteerijaid vabamalt vastutusele võtta, samas kui ajakirjanikud/toimetajad saavad sellist paska täiesti süüdimatult avaldada.

0 Comments:

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home