Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

kolmapäev, august 17, 2005

Ja te küsite, miks ma priitahtlikult Venemaad külastada ei soovi

Postimehe artikkel: "Venemaal süveneb paranoia külaliste suhtes"

Mõned tsitaadid:
"Mägi-Marimaale jõudes prooviti meist lihtsa otsekohesusega lahti saada. Sellal kui ekspeditsiooni juht, EKA rahvakunsti õppetooli juhataja Kadri Viires üritas miilitsajaoskonnas tõestada, et kõik kokkulepped meie saabumiseks olid olemas, jäädvustati rajooni administratsioonihoone akendest miilitsaautode piiramisrõngas istuvad üliõpilased videolindile. Varsti sõidutati ette buss ja meid eskorditi tagasi Tšuvaššiasse."

"Igaks juhuks koostatud ja kohaliku miilitsaülema ümber lükatud valesüüdistus, nagu oleksime Volga kaldal meid jälitanud miilitsatele striptiisi teinud, paisati meie lahkumise järel ajakirjandusse, kus nagu kollased uudised ikka, saavutas see tohutu loetavuse."

"Pärast pikka vaidlust tehti neljale üliõpilasele trahv registreerimiskohustuse rikkumise eest. Nimelt peab iga Venemaal viibiv välismaalane ennast kolme tööpäeva jooksul kohalikus miilitsajaoskonnas registreerima. Meil oli aga kogu viibimise ajaks tempel juba olemas ning ka Kozmodemjanski miilitsas olime me ise ja meie passid juba käinud."

Muidugi mõista teatab nüüd mõni russofiil, et tegu on lääne imperialistliku ajakirjanduse väljamõeldise ning ülepaisutamisega, mis teenib eiteakelle huve ning üldsegi on too artikli kirjutanud muinsuskaitsja hüsteeriline humanitaar. Do not underestimate the power of denial! Ja kui segaduste põhjuseks väidab nüüd mõni olevat "kultuurilised erinevused", siis vabandage väga, aga vabatahtlikult ma end sellise kultuuri meelevalda anda ei soovi.

1 Comments:

  • At 17/8/05 12:32, Anonymous dumbuser said…

    Errm, nagu näha, on kõige vägevama blooghi autor pimestatud kolkanatsionalismist.

    Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt oli antud juhul tegemist Lutsu Kevade-laadse situatsiooniga, kus saksa koolipoisid (ehk ülbed akadeemikuhakatised) parvetasid lihtsa maakooli õuele tüli norima. Miilits täitis antud juhul Tõnissoni rolli neid ülbikuid kottides ning tõestas sellega, et korralik ugri-mugrimaa semiautonoomne vabariik ei ole mingite võõrrahva keskklassi võsukeste striptiisiväljak...

     

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home