Kõige vägevam bloogh üldse maailmas tõenäoliselt

See bloog siin on selleks, et ma saaks kuulsaks ja palju raha. Siis ostan suure bmw! Ja elu on täiuslik!

neljapäev, juuli 28, 2005

Elu on lill :) ;) :P !!!1

Mul on au ja rõõm teatada, et siinne maailma parim bloog on leidnud endale aktiivse vihjepakkuja ühe teatud Venemaa pealinnas alaliselt viibiva kodaniku näol. Tegelikult on see muidugi ainult loogiline, et kaastöötegijate ring aina kasvab, kuna kes siis ei tahaks vähemasti kordki oma soovitatud teema kajastamist siinse bloogi veergudel näha. Mõelge, millist au ja kuulsust ma lasen nende peale nii paista!

Teema iseenesest on kaunis ja pärineb kvaliteetajakirjanduse lipulaevast
Link Eesti kvaliteetseimale ajakirjandusväljaandele

Aimar ja Reemo

Eijah, ärge saage mind valesti (inglise-eesti otsetõlge on ilus), mul on suht sügavalt ükskõik, mida inimesed kuskil metsa sees omaette teevad või ei tee, lihtsalt nii lahe on, kui sellest Kroonikasse tuututama tullakse. Aga no te lihtsalt lugege, Kroonika meditsiinipersonal (aka toimetus/ajakirjanikud) on ilmselgelt koostatud oma ala prohveszcionaalidest:

"Väike kahtlus meestel on, et neid puude varjust ka piilumas käiakse.
«Ühel hommikul juhtus selline lugu, et vaevu olime end lindude sirtsumise peale üles saanud — looduslik äratuskell töötab siin täie võimsusega! —, hambad puhtaks pesnud ja kohvi valmis teinud, kui äkki algas sõda!» muheleb Aimar. Lähedal asub nimelt sõjaväeosa õppepolügon ja ilmselt toimus tol hommikul ulatuslik laskeõppus. Ja mitte ainult püssidega — ikka automaatidega, kuulipildujatega… «Uskumatu! Lõppes alles pärast lõunat!» naerab Aimar juba nii, et vesi silmas."


Voh, väga korralik üleminek. Ühel momendil käiakse vist piilumas ja siis tuleks justkui olukorra kirjeldus ja... eee.... HAHAA!!! SÕDA!!! (ja silm kisub kohe vesiseks, sest laskeõppus on nii naljakas, hihii.) Ja mõelge, hõhõõ, täisti uskumatu... hehee.. aLLES PÄRAST LÕUNAT LÕPPES!! pfffffhhahahahaaaa. Küll ikka mõnel on nii lahe ja lõbus elu, peaks vist ka metsa minema. Ainult et selleks peaks ma vist rinna ära raseerima ja õliseks määrima. Lisaks on selgelt piiravaks faktiks see, et mul lihtsalt pole nii nummisid triibulisi linaseid pükse ja pealegi veel kaht paari, et sõbrale ka anda. Krt, see lahe elu on ikka keeruline!

P.S. Aimar Rolf ja Reimo Ruuv on lihtsalt väga lahedad nimed veel pealekauba.

1 Comments:

  • At 2/8/05 08:43, Anonymous dumbuser said…

    Mnjahh, juhiks maailma vägevaima blooghi autori tähelepanu tollele pisukesele asjaolule, et eile olid nimetet jõrmid ühetaolised suvemehed Kanal2 suvereporteri staarid... Nii tore oli toda kekutamist/eputamist Jägala joal jälgida... Kohe pilk puhkas ja hing tantsiskles.

     

Postita kommentaar

Links to this post:

Looge link

<< Home